21 yaşındayım fakat işyerinde kimse beni ciddiye almıyor, hep pısırığım. Nasıl düzelirim?

Gizli Üye

Genel olarak hicbiryerde kimse beni ciddiye almiyor. Is yerinde bazen bir calisan sonradan geliyor ama merhabayi ben yine veriyorum cunku bana dikkat bile etmiyor fark bile etmiyor beni. Ben surekli farkedilmeyen pasif varligi yoklugu bir kizim ya. Cok uzuluyorum ama elden ne gelir? Napabilirim ben artik insanlarin ciddiyr aldigi bir kiz olmak istiyorum biktim gercekten cekingen kiz olmaktan insan cok yipraniyor. Kimse beni ciddiye almiyor. Napabilirim? 21 yasindayim artik burileri beni ciddiye alsin istiyorum 15 yasindaymisim gibi ciddiye alinmiyorum

Güncellemeler
1 ay
Sonra yanima gelip sey diyolar hersey yolunda dimi bisey olursa beni cagir cekinme falan diyolar surekli yani cok mu belli cekindigim utabdigim anlamiyorjm ki ya biktim hep utanma cagir bizi falan diyolar bisey olsa caguririm kardesum.. ya cok utangac gorunuyorum demek ki
21 yaşındayım fakat işyerinde kimse beni ciddiye almıyor, hep pısırığım. Nasıl düzelirim?
69 Görüş