4 yıl boyunca tacize uğradım ne yapmalıyım?

Gizli Üye

İlkokuldayken öğretmenim tarafından 4 yıl boyunca hep tacize uğradım bunu aileme söyleyemedim söylesemde bir şey yapamayacaklardı üzülmekten başka ama artık dayanamıyorum lise mezunuyum geçmişe baktığımda hep kendimi korumaya çalışmışım küçücük yaşta bile kim yaklaşsa sanki taciz edecekmiş gibi bir duyguya bürünmüşüm hep yalanlar söylemişim halada söylüyorum geçmişimi düşünmezdim taki bu zamana kadar ilk defa birine güvendim sevdim ama onunda beni sadece kullanmak için yanımda olduğunu öğrendim kendimi kullandırtmadım ama ilişkimiz biraz daha devam etseydi belkide birşeyler olacaktı psokolojimin yerinde olduğunu sanmıyorum hep içime kapanık sert biri oldum daha birsürü şey işte ne yapacağım bilmiyorum dört duvar arasında sıkışmış gibi hissediyorum sizde bir şey yapmayacaksınız biliyorum ama yinede birilerine içimi dökmek istedim öğretmenimi hep kabusumda görüyorum birileri bu olayları öğrenecek diye ödüm kopuyor...

Güncellemeler
2 ay
Yardım almalımıyım
Güncellemeler
2 ay
O kişi sadece bana değil sınıf arkadaşlarımıda taciz ediyordu ve bunu kız erkek ayırmaksızın yapıyordu hatırlıyorum beni kucağında oturtmak isterken ben ne kadar uzaklaşmaya çalışırdım ama bunu anlayıp daha fazlasını yapardı ben okula gitmeye korkardım oraya gidincede üçlü oturmaya çalışırdım ama bu seferde arkadan taciz ederdi ailem onu iyi biri sanıyordu hastalandığımda okula gitmezdim ama o babamı arar bana vermelerini söylerdi ve kötü kelimeler kullanarak benimle konuşurdu onunla konuşurken
4 yıl boyunca tacize uğradım ne yapmalıyım?
11 Görüş