Sizce evin geçimi, yalnızca erkeğin görevi değil midir normal şartlarda?

CounterOffensive111

Kültürümüzde kadın ve erkeğin ne yapıp da yapamayacağı bellidir. Avrupa kaynaklı ve toplumu yozlaştıran fikirlerin yayılması artsa da Anadolu kadını ve erkeği, bu kültürel saldırıya karşı koyacak güçtedir. Bence erkek, evlenirken asla kadının kazanacağı paraya güvenerek hareket etmemelidir. Kadın çalışmasın demiyorum ama kadının çalışma zorunluluğu olmasın. Kadın çalışsa bile istediği takdirde tüm parasını kendisine harcayabilsin.

Sizce evin geçimi, yalnızca erkeğin görevi değil midir normal şartlarda?