Sizce Babamı Affetmeli Miyim İleride Ne Düşünüyorsunuz?

Gizli Üye

Neyse ben 19 yaşındayım öncelikle. Olay tam olarak bu sabah oldu yemin ederim. Bakın o kötü biri veya iyi biri cidden tartışılır ama rahatına çok düşkün ve gerçekten çok bencil biri. Aşırı kahve (yer olan) düşkünü zaten ve parasını falan tamamen oraya yatırır ki annem zaten küçükken bile bize baktı ve harçlık falan o verdi ki onun bir kere bile verdiğini hatırlamıyorum. Yani zaten umurunda bile değildik ki evde de zaten odaya geçer bir yemek ve çay olunca gelirdi ve neredeyse bir kere nasılsın oğlum iyi misin falan dediğini bile hatırlamıyorum... Neyse bugünkü olan konu ise ben kötüyüm şu aralar bir rahatsızlığım var ve çıkamıyorum dışarı aşırı ve bir iş vardı. Bana sen git dedi ve bende doktora gitmem lazım şu ara gidemem dedim. Tabi o bunu dedikten sonra direkt tehditler falan filan dedi telefonunu kapatırım bilmem ne sonra şu bu falan. Neyse işte bende dedim saçmalama bari kendi adıma alayım falan dedim geri hat açma alma falan ne kadar pahalandı dedşm ve izin vemedim daha da çıldırdı. Beni fena bir şekilde dövmek istiyordu sonra bende kolunu tuttum izin vermedim ama sonra daha da çıldırınca ne yapacağını şaşırdı gitti bir bardak vardı ortada aldı kırdı onu ve keskin kısmını aldı benim üstüme doğru geliyordu ama annem tuttu sakin ol bilmem ne şu bu bir şeyler dedi işte sonra bende odama gittim kilitledim kapıyı ama cidden ne yapacağımı edeceğimi şaşırdım. Şu an ise odamdan çıkmıyorum ve annem ise eğer babam anlamazsa artık boşanacağım diyor off bilmiyorum. Buraya yazmak kendimi açıklamak bile inanın çok iyi geldi ve şimdiden teşekkür ederim görüşleriniz için.

Sizce Babamı Affetmeli Miyim İleride Ne Düşünüyorsunuz?
3 Cevap