Hamileyken beni terk edip bir kere bile çocuğumu görmeye gelmeyen bir babayı ileride kızım sorarsa nasıl cevap vermeliyim?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar ben 19 yaşında evlendim bir kızım var kızıma 3 aylık hamileyken eşim başka bir kıza aşık olduğunu onu unutamadığını ve onu unutmak içinde benle evlendiğini söyledi halbuki ben onun beni gerçekten sevdiği için evlendiğini sanmıştım çünkü bir yıl boyunca görüştük ve sürekli beni çok sevdiğini bu yüzdende evlenmek istediğini söylerdi evlendikten sonrada bunu söyleyince kendimi çok kötü ve onun yanında kendimi değersiz hissettim o günden sonra bir hafta konuşmadık ve tekrar bana o kızı unutamadığını ayrılmak istediğini söyledi üstelik hamile olduğum halde ayrılma konusunda ısrar etti ve ayrıldik doğum yaptım doğuma gelmedi gelmediği gibide hiç bir şekilde arayıp sormadı çok bekledim kızını görmek ister diye onun umrunda bile olmadı kızım 8 aylıkken boşandık ve kızımın bütün ihtiyaçlarını ailem karşıladı bu arada bende kızım belli bir yaşa gelene kadar çalışmadım 3 yaşına girdiğinde bir ise girdim çalışmaya başladım hem aileme destek oldum hem kızıma baktım ve şu an kızım 8 yaşında buzamana kadar babasını görmedi babası bu yaşına kadar hiç bir şekilde arayıp sormadı şimdi sormuyor ama ilerde birgün babasını bana sorduğunda ona nasıl bir cevap vereceğimi bilmiyorum babasıyla ilgili konuyu ona nasıl açıklayacagimi bilmiyorum bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda bana yardımcı olur musunuz
Hamileyken beni terk edip bir kere bile çocuğumu görmeye gelmeyen bir babayı ileride kızım sorarsa nasıl cevap vermeliyim?
10
8
Görüşünü yaz