Arkadaşlar tipime hakaret ettiler kendimi tipsiz hissediyorum ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Kendimi çok çirkin hissediyorum utanıyorum dışarı çıkmaktan benim yüzümü çorbaya benzetten oldu devlet Bahçeli'nin kız versiyonu gibisin dedi birisi ben asla kendimi hiç bir zaman beğenemeyicegim kesin oyuzden yüzümü gizlemek için kapanmayı düşünüyorum çok mutsuzum ne yapmalıyım yaş 20
Arkadaşlar tipime hakaret ettiler kendimi tipsiz hissediyorum ne yapmalıyım?