En yakın arkadaşım neden böyle davranıyor , MORALİM ÇOK BOZUK FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR?

DSecmel
11 yıllık kardeşim yerine koyduğum kardeşim dediğim arkadaşım var , biraz pohpohlanmalı övülmeyi seven biri, her konuda yanında oldum aynı şekilde oda hep benim yanımda oldu , birlikte gezdik, birlikte en özelimizi paylaştık birbirimizde kaldık herşeyimiz ortaktı..
Aramızda bir yaş var ben 94 doğumlu o ise 95 doğumlu , çevrede beni överler işte çok iyi kalplisin Güler yüzlüsün güzelsin derler makedonya göçmeniyim bazen bana keşke bende göçmen olsaydım falan derdi neyse konum şu , yaza evleniyorum sürekli yakın olan hep destek çıkan arkadaşım benden uzaklaşmaya başladı soguk davranıyor gibi hissediyorum , dininde bir kız hatta birbirimize dua ederdik hep hala daha öyle her duamda o vardır.. onun hayatında biri yok kendine özgüveni de çok yok ve bu konuda bile hep destek çıktım ona psikolog ayarladım neler neler yaptım , stresli telaşlı zamanlardayım, yakın zamanda nişanım var Allah nasip ederse yaza düğünüm olacak zaten stresliyim bu zamanda yanımda olması gerekirken bana soğuk davranıyor , hergün defalarca arayan yazan soran şimdi isteksiz konuşuyor gibi hissediyorum ben ona hiç bişey yapmadım , ve böyle olmasına çok üzülüyorum benimde hevesim gidiyor her şeye mutsuz hissediyorum kendimi artık çok.. kardeşim dedim ben ona hala diyorm evet ama kendi tatlı telaşlarıma bile hevesim kalmıyor bu böyle yaptıkça :( arkadaşım neden böyle oldu? Nolur bana fikir verin çok üzgünüm ben :( ve onu çok seviyorum 😞
En yakın arkadaşım neden böyle davranıyor , MORALİM ÇOK BOZUK FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR?
7 Görüş