Erkek arkadaşım konsomatrislik teklif ediyor korkuyorum ama yapmakta istiyorum?

Gizli Üye
Merhabalar, 19 yaşındayım, herzaman ailevi sorunlarım vardı, babamla hiç anlaşamıyorum iki senedir mezuna kalıp evde olduğum için, para getirmediğim için her tartışmamızda bunu dile getiriyor. Ve iki gün önce babam evimizin ilerisinde sokak ortasında etmediği hakaret küfür tehdit kalmadı, bu olaydan sonra oradan çıkıp anneannemlere geldim. Yoldayken beni arayıp gelip seni gebertmiyim eve gel dedi. Dönmedim, geldim iki gündür sığıntı gibi yaşıyorum, kendi dayım bura dingonun ahırımı diyor ben geldiğim için. Zaten burada daha nekadar kalabilirim? Benim bir erkek arkadaşım var ankarada yaşıyor, ona durumu anlattım. Hali vaktide yerinde biri 8 aydır birlikteyiz. Ankaraya gelmemi söyledi, gece mekanlarında çalışabileceğimi, kendiside mekanda olduğu için sürekli güvenliğimi sağlayacağını, birlikte yaşayacağımızı söylüyor, ve büyük paralar kazanacağımı biliyorum, kimseye muhtaç olmak zorunda değilsin diyor, kazan ye iç gez diyor. Korkunç bir meslek gibi geliyor ama işin bittikten sonra kimseyle bir işin kalmıyor diyor. Sanırım en kolay bu yolla para kazanabilirim ben ne yapmalıyım
Erkek arkadaşım konsomatrislik teklif ediyor korkuyorum ama yapmakta istiyorum?
8
2
Görüşünü yaz