Ailem hiç normal değil bu beni çok yıprattı?

Gizli Üye
Arkadaşlar ailem gerçekten aile değil bölük pörçük bi aile yapımız var. Annem babamın telefonunu kuecalıyor birsürü +18 yaş bulduk babam hiç ilgilenmez benimle çok kaba birisidir beni hiç yükseltmez gurur duymaz hep daha iyisini olsun diye çabalamaz sadece önüme para koyar parayla mutlu olunduğunu sanır hiç sevip okşamaz bile oturup güzelce benimle konuşmaz çok nadirdir hep ezikler beni yapamazsın edemezsin diye çok ağır konuşur gözlerim dolar onunla muhabbet bile edemiyorum annem ise beni çok kısıtlar yediğime içtiğime karışır arabam var her yere birlikte gitmek ister beni yanlız bırakmaz ama anlayamaşdığımıxı da bilir ablamla beni hep kıyaslar hep ablamla birlik olurlar düşünceleri hep esi tarzdadır ikisininde hep üsütmw gelirler ben hep tek kalırım aile ortamında yanımda eniştem varken sonuçta oda yabancı ama onların dışındada gerçi bana öyle yaprlar eziklerler hep gülwrler gözlerim dolar farkında olup daha çok üstelerlwe annem ablam sesini çıkartmaz bi sevgilim var hiç arkadaşım yok ailemde bile dışlandığım için diğer ortamlarda ben kendimi geri çekiyorum kimsem yok hiç mutlu olamıyorum kendimi canım gibi hissediyorum çok özeniyorum diğee aileler dışarı çıkıyorlar birlik beraberlik var hep birbirlerinin arkasında benimse bi günüm ağlamadan geçmiyor bi kere kendi isteklerimi düşünmüyorum annemler ne der diye düşünüyorum bi kere aileye aykırı mesela tek başıma arabayla dışarı çıkmak yer gök inliyor süremezsin yapmazsın oysaki 2 senedir ben kullanıyorum annemden çok soğudum hep ablamı tutuyor hiç beni sevdiğini görmedim ablamı sever ne bileyim ufak tefek şeylerde olsa ona öncelik verir onun sevdiği yemekleri anında yapar benim istediğim bi yemek vardı 1 ay sonra anca yaptı hiç bana canım benim dediğini duymam ablama der hep ona merhametli davranılır bu evde ben napıcam bilmiyorum psikolojik destek almak istiyorum üniveristelerin açılmasıyla hemen gidicem burdan ama sabredemiyorum istemediğim şeyler çıkıyor ağzımdan onlara merhametli olamıyorum artık onlardan bi kere bile sevgi saygı görmediğim için çok özeniyorum güzel anlaşan birlikte bişeyler yapn ailelere siz öyleyseniz lütfen kıymetini bilin aile üyelerinize sarılın ailenizde olsa eziklemeyin sizden baskıyla uzaklaşmasına sebep olmayın aile herşey demektir lütfen birlikte zaman geçirin iyi anlaşın
Ailem hiç normal değil bu beni çok yıprattı?
4
5
Görüşünü yaz