Annem benimle konuşmuyor arkadaşlar gerçekten napıcam bilmiyorum ne yapacağım?

Gizli Üye
Evde otururken dövdü beni işte sobaya odun attım yanmadı diye arkadaşlar ve sonra laf söyledi ben de söyleme ben de sana söylerim valla dedim öyle diyince işte saldırdı burnum falan kanadı ama ben de kendimi korumak zorunda kaldım işte ne yapayım ona vurdum çok pişmanım ama onun öyle yapması çok zoruma gitti inanın. Beni affetsin diye elimden geleni yapıyorum ona adım atıyorum ama istemiyor yine de doğdum doğalı bu böyle fotoğraflarda bile ben geri plandayım. Bu şekilde yapması normal mi tamam annem dövmemeliydim ama çok sabrımı zorladı inanın ben zaten okul derdindeydim bi de böyle olması işte canımı çok sıktı okul da olmuyor onu da bıraktım. Ama inanın usandım artık kimle konuşacağımı ne konuşacağımı bilmiyorum.. Yine adım attım beni itti sarılacaktım bu şekilde davrandı. Ölmek istiyorum gerçekten bazen ama bilmiyorum çok zor durumdayım. Napıcam tövbe de ettim yine olmadı beni istemiyor kadın evde. Git diyor istemem diyor nerde o. rsplk yaptıysan oraya dön diyor. Allah inşallah yardım eder bana. Sizce kuzenime danışmalı mıyım? Ne yapacağım bilmiyorum. Koymuş tabakları tencereleri de kapıya git diyor yani al git naparsan yap. Ben böyle annelik görmedim gerçekten. Neden böyle bir insan bana denk geldi Allahım inanın bilmiyorum artık bıktım intihar etmiştim bu kadın yüzünden neden etti hiç bilmiyorum demişti bu şekilde davrandığı için ama bu sefer intihar eden ben olmayacağım çünkü suçsuzum yani evden gitmesi gereken o, ben değilim. İnşallahta gider. Bana ettiği eziyetler yeter Allahım lütfen duy sesimi sana yalvarıyorum ben sürekli kendimi yargıladım ama bu olanlara bakınca bilmiyorum işte ne yapacağım az önce de babamın poposuna yara bandı yapıştırdım makas var mı falan dedi bende vardı verdim ama sonra kardeşime yardım etmek için onun yanına oturdum ve kestim onunla yara bandını annem kalktı gitti geldi içeri sinirlendi hemen çöktünüz niye çöktünüz falan kardeşim de ağladı bi şey söyleyeceksen ona söyle başkaları için beni suçlama haklı yani kız gerçekten napıcam bilmiyorum emin değilim ve olamıyorum 😑😑☹️ oof Allahım ooof sen büyüksün yani yardım et ne diyim başka gerçekten artık çok bunaldım. Halim de yok ama bi okulum var elimde umarım onu başarırım başka türlü zor anlayacağınız. Parça parça başarmak istiyorum bi şeyleri inanın ama nerden başlayacağımı bulamadım. Umarım toparlarım, amin.
Annem benimle konuşmuyor arkadaşlar gerçekten napıcam bilmiyorum ne yapacağım?
2 Görüş