Nasıl buldunuz sonuna kadar okuyun?

Gizli Üye
sözler bana ait değil bir arkadaşım yazmış nasıl?

Seni sevmenin ne demek oldugunu bilirmisin ki ben bir dalda yaprak sen beni savuran ruzgar her defasinda estiginde guzelligine kapilip dalindan kopan yaprak ben olecegini bile bile bir umut sana kavusma arzusuyla yasayan yaprak iste boyle geciyo omrumuz bir ruzgarin sevdasina tutulduk ordan oraya savrulup duruyoruz ne biz ruzgara kavusuyoruz ne de ruzgar bizim varligimizdan haberdar seni sevmenin ne demek oldugunu bilemessin zaten gozlerinde kaybolmak gulusune asik olmak delicesine baglanmak heran yoklugunu hissetmek ve asla kavusamayacagin aklina geldiginde kahrolmak ama yinede sevginden vazgecmemek aslinda vazgecmek kolay mi sence seven insan vazgecermi onu uzenlere tahammulu kalir mi ki onu kendi hayal dunyasini hatunu yapmak nedir bilirmisin hayallere karisamaz kimse derler ya yalan iste o biri gelir gercek dunyanida hayal dunyanida alir goturur senden burada napabileceksin ki en degerlin hayallerinde senin olmus hayal etmesi bile yuzunde tebessum mutluluk olusturuyosa iste senin icin senin dunyan icin kartanen o dur artik ondan baskasimi asla o umut ve sabir varya neden hep kandirirki insani neden kim bilir bu sorularin cevabini seven insan cevap bulabilir mi ki zor cok zor seni sensiz yasamak yasatmak sensiz senin olmak cok zor icten ice kahrolmak ne kadar zordur acaba bilirmisin hissettin mi hic sen bilirmisin gercek ask nedir onu gordugunde iliklerine kadar titremek nedir bilirmisin kisacasi seni sevmek nedir bilirmisin sen?
Nasıl buldunuz sonuna kadar okuyun?
4 Cevap