İlk buluşmada maaş sorulur mu?

Seranad
Geçen arkadaş vasıtasıyla biriyle tanıştırıldım. Neyse bir kahve içelim dedik... Adam şak diye maaşımı sordu, ben de söylemek istemiyorum ve bence mahrem de bir konu dedim. Ne alaka mahrem falan dedi, işte ben söylerim ne var vs. biraz gerildi. Söylemeni istemiyorum beni ilgilendirmez ayrıca insanın geçim parası mahremdir, özeldir dedim.
İlk buluşmada maaş sorulur mu?

Tekrar görüşmeyi asla düşünmüyorum. Sizce sorulabilecek bir soru mu?
İlk buluşmada maaş sorulur mu?