Tacize Uğrayıp Susmak Zorunda Bırakılan Bedenler

Gizli Üye

2016 Ağustosun orta günlerinde yaşandı benim dönüm noktamda.. 18 yasındayım. Uzun zamandır tanıdığım 2 erkek arkadaşım(25-26) ve en yakın kız arkadaşım(18) gece 1 de takılıyorduk bir evde. İki karaktersiz gece 4 sularına doğru 2 şişe viski bitirdiler. Ve olay 5 te başladı.

Alkolün etkisinden midir bilmem insanlıktan çıkma evresi başladı o an
Tacize Uğrayıp Susmak Zorunda Bırakılan Bedenler

Bize sahip olmak istiyorlardı. Kız arkadaşım ve ben şaşırdık, beklemediğimiz bir durumdu bu. Kapılar kilitlendi. Telefonlarımız alındı. 10 dakika öncesine kadar konuşabiliyorduk. Lakin ağızlarımız ve ellerimiz bağlanandı.

Kimse mi duymuyordu bizi koca binada? Yoksa duyup aldırış etmiyorlar mıydı?

O beklenen lanet anı yaşadıktan sonra bedenimiz çürürcesine darp edilip saçlarımızda 50 tel kalana kadar soldu gençliğimiz bir gecede

Hayallerimizi ümitlerimizi yıkan iki şeytan kayboldu gözlerden. Korktuk! Susturulduk! Kimseye anlatmadık!

Biz yandık daha niceleri vardır kim bilir...

Lütfen tecavüze engel olun. Kızlarımız bu Çürüyen beyinlerin pisliklerine alet olmasın. Kadın bedenine dokunmayın. Sesimizi duyun! Yaş din dil ırk bayan veya erkek veya çocuk! Kim olursa olsun dokunmayın masum bedenlerimize.. Hoşçakalın.. 😢

Tacize Uğrayıp Susmak Zorunda Bırakılan Bedenler
8
4
Görüşünü yaz
Kapat

En İyi Erkek Görüşü

 • FrEEPoWerFuL
  Bir kız çocuğu konuşuyordu, "babamın sütü acı, babamın içirdiği süt acı, babamın içirdiği sütü sevmiyorum"
  Parmak uçlarım donuyor hala, nefesim kesiliyor. Babasının başı kesilesi caniliğini anlamamış bile, nefesim kesiliyor. Küçücük daha, pamuk gibi yanakları, büyük gözbebekleri. Anlamamış olan biteni, öyle masum bu dünyaya.
  Bir gün tüm iyi insanlar intihar edecek, biliyorum. Dayanamayacaklar, türünün vahşetini görmeyi hazmetmeyecekler. İlaçlar, köprüler, ucu kırmızı jiletler yalnızca o işi görecek.
  Bir gün size bırakacağız bu cehennemi.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • CamınBuğusu
  Susmak zorunda değildiniz, polise gitmeyip 'el-alem' duymasında rezil olmayın diye üstünü kapattınız ve buraya gelip 'Sesimizi duyun!' diye yazarak kimseye sesinizi duyuramazsınız. Yine ve yine bunu yapanların yanına kar kalsın diye susmayı TERCİH ettiniz.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

37
 • Balinaa
  Peki polise gittiniz mi? Anlatamadık diye bir şey yok! Anlatmalısın ki icabına bakılsın ve bu olay böyle susarak kapanmamalı. Adına çok üzüldüm senin yerinde olmak istemezdim ama olsaydım, o adamın şeyini ezercesine tekme atardım. Ya ölmak vardır ya da öldürmek ama asla vücuduna dokundurma.
 • My0neS
  Bende başına gelen olayı anlatıyorsun sandım.
  Hiç sevmiyorum bu tarz konuları ya moral bozuyor, 18 yaşındaki kızları kandırıyorlar işte 26 yaşında erkek arkadaş mı olur?
 • xihtiyarkurtx
  iğrençlik resmen (kızlar tatlı hayellere, güzelliklerine, zenginliklerine kanmayın zevkleri uğruna sizi hayellerinize bir gecede kötü emellrine ulaştıktan sonra kapı önünde bulu verirsiniz kendinizi aman dikkat?
 • Dertli69
  Yaptıkları Şerefsiz liste sizin hatanızı büyük gece 1 de herifin evinde işin ne?
 • Sİyahsal
  Susuyorsan suçlu olursun susma hakkını Savun bu durumda adamı öldür sen günah değil yani o derece
 • Blackjack_19
  Neden sustunuz?
 • Jairo_
  Diyecek birşey bulamıyorum ya..
 • frissas
  Kimse susmak zorunda değildir
 • Gizli Üye
  Sessiz kalmayınız.
 • Gizli Üye
  Eger susarsaniz daha cok yuz bulurlar sakin susmayin
YÜKLENİYOR...