İnsanın Mayasında Ertelemek Var!

Dün uyumadan önce blog da yayınlayacağım yazının içeriğini düşünüyordum. Giriş gelişme sonuç hepsinin taslağı hazırdı kafamda. Sadece yazıya dökmesi kalmıştı. Bir an dedim ki telefonu açıp not edeyim sonra nasılsa sabah uyandığımda hatırlarım diye kendime iyi geceler dileyip mışıl mışıl uyumuşum. Sabah kalktığım da hayal meyal hatırım da dün gece yazacaklarım olsa da maalesef ki içeriğin ne olduğunu hatırlayamadım.

Peki size tüm bunları neden anlattım?

Sevgili dostlarım ertelemek kelimesinin sözlükteki anlamından çok hayata nasıl işlediğiyle ilgili ufacık bir temsili hikaye olarak burada kalsın istedim. Çünkü bizler mayası ertelemek üstüne kurulmuş varlıklarız. İşleri sonraki güne bırakırız ödevleri yapılması gereken konuşmaları alınacakları ve hatta sevgiyi bile yarınlara bırakırız.

Tevbeyi geciktirip ertelemeyin. Zira ölüm ansızın gelir. Hz. Muhammed s.a.v.

Yapılacaklar listesi uzar gider de biz en çok sevdiklerimizden uzaklaşırız. Vakit varken daha çok sevin dostlarım daha çok sarılın daha çok sevdiğinizi söyleyin daha çok affedin daha merhametli olun.

Zaman kum taneleri gibi süzülüp gidiyor bilmediğimiz taraflara. Siz o kum tanelerini sımsıkı tutun aziz dostlarım ve de sevgiyle kalın :)


0|1
12

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

  • Güzel bir paylasim, gercekten begendim

    1|0
    0|0
Yükleniyor...