Tek Bir Soru İle Hayatınızın Değişeceğine İnanıyor Musunuz?

Hayatından şikayetçi olan insanlar genellikle maddi ve manevi bir eksiklik hissettiğini dile getirir ya da bunları içlerinde yaşarlar. Eğer elinde 3 var ise 5 ister. 5'e ulaştığı zaman 8 ister. Hayatlarında hep bir monoton artar sistem olmasını dilerler. Bu durumun en kötü yanı ise o monoton artan durumu yakalayamayınca isyan ederler. Neydim ne oldum yerine, hep bir isyan ve hep bir depresif hal ve hareketleri içerisinde olurlar.

Tek Bir Soru İle Hayatınızın Değişeceğine İnanıyor Musunuz?Peki bir soru ile hayatınıza olumlu yönde bir farklılık geleceğine inanıyor musunuz? Ben inanıyorum ve her seferinde o soru sayesinde içerisinde bulunduğum durumdan ne denli olduğu kayıtsız bir şekilde içimde bir tür moral ve destek oluyor.


Şükür ediyor musun haline ?

Bu soru çok basit gibi geliyor insana fakat içerisinde çok büyük anlamlar, kırık dökük hayaller, milyonlarca ayrılık, milyonlarca ölüm, binlerce taciz, katliam gibi olarlar yatıyor. Fakat ruhumuz, gözümüz, düşüncelerimiz o kadar körermiş ki çevremizde yanıp tutuşan insanları umursamaz olmuşuz. Hani dedikleri gibi bir laf vardır; Dert insana kendi çükü gibi gelir, sanki en büyüğü ondaymış gibi.

Eğer biraz çevrenizde olup bitenden haberdar olursanız emin olun halinize her zaman şükür edeceksiniz.


#Serseri0121


7|2
109
ArtistSerserii KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

  • bunu düşünebilen insanların bu devirde var olması gerçekten insanlık adına çok gurur verici bişey bunları yazıp bizle paylaştığın için ben sana teşekkür ederim ArtistSerserii

    0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

  • İnsanların değişeceğine inanmıyorum sadece duruma göre kılıf uydururlar içindeki yine aynıdır

    1|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...