Herkese merhabalar!

Konuyu gülerek anlatacağım ama gayet ciddiyim. Sert olmasın diye gülümseyeceğim!

Yaşadığım şehirde çarşıda, sokakta, yolda yürürken, kızlardan öyle küfürlere kaba ters argo ahlaksız kelimelere şahit oluyorum ki şaşırıp kalıyorum. Hele bir de öküz gibi dik dik gelip çarpmaları sürtünmeleri yok mu insanı verem ediyor. Yahu kızın arkasından bile gitmiyorum koşup önüne geçiyorum ki rahatsız olmasın diye, ama kız tarafı tam afedersiniz ama "sığır" gibi üzerime üzerime geliyor sürtünüyor. Hayır açığı da aynı kapalı çarşaflısı da yeminle. Otobüste kaç defa ben kusura bakmayın dedim,oysaki kız demeli idi o değdirdi şeyi.... Ben çekildikçe kız tarafı üstüme geliyor :-) ya tamam belki çekiciyim auram güçlü olabilir :-) ama yapmayın böyle :-D

Bakın kızlar her kuşun eti yenmez. :-) Biraz kibar nazik olun aaa ayıp sizin de ağabeyiniz, babanız var cık cık çok ayıp :-)

Şaka bir yana,lütfen kızlar şu küfrü argo kelimeleri bırakın çok çirkin aciz insanların diyeceği şeyler. Kıza bakıyorsun taş hatun bir konuşuyor,uzaklaş kaç kaç diyorsun. Kültür seviyesi yerlerde iki lafından birisi küfür oluyor. İnsanın üstüne gidilmez ki görgüsüzlük resmen. çarpıyor sürttürüyor hoş değil.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. :-)

Not: kimse kalkıp ego tatmini yok kendini beğenmiş demesn şimdiden diyeyim.

Mutlu huzurlu günler :-)


2|1
20

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...