KS Güzelleri Nasıl Tavlanır, Toplanın Anlatıyorum.

Usemind
KS Güzelleri Nasıl Tavlanır, Toplanın Anlatıyorum.

Öncelikle gözünüze kestirdiğiniz hedef güzelin ilişkisinin olmadığından emin olmanız gerekiyor. Kadınların geneli hayvansever olduğundan biraz hayvanları taklit etmeniz gerekiyor.
Sakın "merhaba tanısalım mı" gibi mesajlar atmayın. Bu sizi diğer diğer yüzlerce diğer erkek gibi sıradanlaştırır ve bu iş olmaz.
Öncelikle avınizı bir leopar gibi sinsice izleyin. İlgi alanlarını tespit edip bir ön çalişma yapın. O konularda bir hafta kadar okuyun. Özellikle saçımı nasıl düzlestiririm, Popomu nasıl diklestiririm gibi konuları yiyip yutmanız gerekiyor.
Felsefe, biyoloji, psikoloji bilmenize gerek yok. O konular istisnalar kaideyi bozmaz, güzellerin pek ilgi alanına girmiyor zaten.
Sonra ufak ufak hedef güzelin sorularına yorum yapın. Sakın yorumlarda güzelliklerine dem vurmayın çünkü zaten çok duydukları bir sey. O yüzden ilgisini çekmezsiniz.
Simdi ise bir tilki gibi davranmanız gerekiyor.
Sıradaki hamle sık sık zekalarından dem vurmanizdır çünkü ileri derece güzeller genelde pek kullanmaya ihtiyaç duymadıklarindan ve her kapıyı güzellikleriyĺe açabildiklerinden pek zeki olmazlar ve bu eksikliğin bilincindedirler. Evrimsel biyolojideki kullanilmayan organ körelir mantıgı arkadaşlar.
Onlarin zekalarına hayranmış gibi davranmanız egolarını fazlasıyla okşamış olacak ve hedef güzelin radarına girmis olacaksiniz.
Şimdi sırtlan gibi davranmanız gerekiyor. Yani kıskançlık yapacaksınız ve avı diğerlerinin elinden almaya çalışacaksınız. Yorumlarda ki diger erkekleri zekanızla alt etmeye çalısın ve kıskançlık uğruna beyninizin tüm nöronlarını kullanmaya hazır olduğunuzu gösterin. Kadınlar kıskanılmaktan hoşlanıyor. Sıradaki hamle devreye bir fake kadın hesabı sokmanızdır. Fake hesapla hem kendinize hem ona saldırın ve hedef güzeli destekleyin. Arada o hesapla kendinize övgüler dizin. Merak etmeyin bu şekilde artik stalklanmayı garantilemis oluyorsunuz. Kendi sorularınızda arada fake kadın tarafından köşeye sıkiştırilın ve hedef güzelden özelden yardım isteyin. Merak etmeyin tüm zekasıyla size yardim edecektir. Bu şekilde özelden konusmanın yolunu açmış olacaksınız. Bu arada kullandığınız avatar yabancı bir ünlü olsun. Bu sekilde güzelin bilinç altına bu profilin ardında bir yakısıklı var sinyalleri göndermis olacaksınız.
Sonra her sorusunda yorumu olan diger güzelleri ufak ufak cekistirin. Bu kiz sence estetikli mi gibisinden vs ozelden sorun. Bu muhabbetlere bayilirlar.
Sonra lüks arabam var imajı yaratmaniz gerek. Ne kadar inkar etselerde lüksü sevmeyen kadin yok. Hanzo gibi mercedesim var demeyin. Mesela bir mesajina geç cevap verin ve kusura bakmayın arabam bozulmustu o yüzden geç döndüm. Sözde mercedes servisi ama basit bir isi saatlerce halledemediler gibisinden mercedesim var havası yaratın. Leyn olmasına gerek yok zaten. Kızı tavladiktan sonra memursaniz kaza yaptim, esnafsaniz iflas ettim dersiniz
Şimdi kartal olmanız gerekiyor. Avınıza pençelerinizi sıkıca geçirin ve sakın bırakmayın.
Yavas yavas yurümeniz gerekiyor artık.Her güzelin bir kusuru olur ve birçoğunda güzelde olsa burun takıntısı vardır.
Burnunu övmekten başlayarak yürüyün arkadaşlar.
Gerisi artık sizin yeteneğinize kalmış. Yürüme olayının belli bir kalıbı yok. Ben size yolu nasıl açacağınızı öğrettim, devamı sizin yeteneğinize kalmıs. Hadi bakalım. Şiarınız, ilişki durumunda "ilişkisi yok" yazan fenomen kalmasın olsun

Not: Bence için görsel ararken google'a güzel kız yazıp arattım. Bir kız var KS'de herkes içine düşüyor kızın ve pp sini o sanıyor. Aynı o kızın fotosu çıktı. Demek kendi aratmış güzel kız diye ve almıs google'dan o fotoyu sizi kekliyor.

Kim olduğunu merak ediyorsanız güzel kız yazıp aratın zaten görsellerin ilk sayfasında çıkar. 😀😀😀😀

KS Güzelleri Nasıl Tavlanır, Toplanın Anlatıyorum.
41 Görüş