Siyahtı Sözler ve Değişmişti Sevenler

Siyah kelimeler dökülüyordu adamın ağzından kadın daha önce duymadığı bu kelimeler karşısında şaşkındı bunları duymak için ne hak etmişti. Oysa masumca başlamıştı her şey adam ona yaklaşmak adına her yolu denemişti. Bir yıl içinde ne değişebilirdi?

Gözlerini kapadı kadın eski güzel günleri hatırlamak istiyordu. Ama adamın sözleri o siyah sözleri başını öyle ağrıtıyordu ki o güzel anlar gelmiyordu bir türlü gözlerinin önüne. Elleri titreyerek bir sigara yaktı derin bir nefes çekti sigaradan. Dumanları tekrar burnundan çıkarken genzinde hafif bir yanma hissetti. Bir türlü alışamamıştı bu yeni marka sigaraya

Adam hala olanca hızıyla konuşmaya devam ediyordu kadın onu dinlemek istemiyordu kalkıp gitmek istedi ama adam bileğinden kavradı ve ona sert bir ifade ile baktı. Kadın korktu daha önce hiç görmediği bir çift göz vardı orada çaresizce yeniden oturdu koltuğa. Sonra yine adam siyah sözlerine devam etti.

Ne kadar anlamsız geliyordu şu anda her şey büyük umutlar ve hayallerle kurulan bu yuvada söylenen bu sözler ve bu an olmaması gerekiyordu. Peki neden öyle olmuştu yani peşinden o kadar koşan bu adam nasıl bir anda değişmişti. İnsan bu kadar değişebilir miydi? Bu tanıdığı o güzel renkli sözleri söyleyen adam değildi peki o neredeydi?

Siyahtı sözler ve değişmişti sevenler..

Gözlerini bir daha kapadı kulağını kapatması mümkün değildi,ama gözleri evet gözleri kapatmalıydı bu hiç tanımadığı adamı daha fazla görmek istemiyordu kadın. Fakat gözlerini her kapadığında sözler daha karanlık bir hale geliyordu. Ama görmüyordu en azından hissedebiliyordu. Sigaradan bir nefes daha aldı bu arada kadın ve hatırlamaya başladı.

Bir soğuk kış gününde karda yürümeye çalışırken ayağı kaymış ve tam yere düşerken adam onu yakalamıştı ve gözleri gözlerine takılmıştı bir anlık bakış elektrik dedikleri bu olsa diye içinden geçirmişti ancak sonra hemen toparlanmış teşekkür etmiş ve yoluna devam etmişti. İş yerine girdiğinde ne görsün işe yeni başlayan kişi işte o adamdı.

Kibardı daima ve saygılıydı özlüyordu o adamı içten içe bir kadına kadın gibi hissetmenin ne demek olduğunu onunla anlamıştı öncesinde hangi adam dokunduysa ona sadece acı vermişti. Bu sefer doğru kişiyi buldum diye sevinmişti ama sonuç ortadaydı bu adam hepsinden daha acı verici ve daha siyah sözlere sahipti.

Küçük iltifatlarla yaklaşmaya çalışmıştı önce ama kadın uzak durmuştu. İltifatlar hoşuna gidiyordu kabul ama birisini sevmek onun için zordu. Belki bir hevesti diye düşünmüştü kadın sigarasından bir nefes aldı bu arada bir daha ve aynı anda yüzünde bir acı hissetti. Ona dokunurken bile kibar olan adam şimdi ona vuruyordu gözlerini açtı bir an için yaşlı gözler o adama bakıyordu dahada siyahlaşmıştı ve dahada yabancılaşmıştı...

Birden ayağa kalktı koşarak yatak odasına gitti ve kapıyı üzerine kilitledi birkaç adım atıp yatağın yanına yığıldı gözlerinden yaşlar ardı ardına akıyordu. Kapadı yine gözlerini belki bir rüyaydı bu kabustu uyanınca bitecekti. Bu oda ona sarıldığı öptüğü tek beden oldukları bu oda ona güzel şeyler hissettiren bu odada uyanacak onun kollarında ve sarılıp öpünce korkuları geçecekti.Kapının şiddetli vurulması ona olan bitenin gerçek olduğunu hatırlatmaya yetmişti odanın köşesine gitti ve kıvrıldı kaldı orada korkuyordu ya o hiç tanımadığı adam ona zarar verirse ne yapacaktı. Gücü yetmez sesi çıkmazdı titremeye başladı.

Yine gözünü kapadı sakinleşmeye ihtiyacı vardı belki biraz sonra vazgeçer af dilerdi giderdi belki dışarı çıkardı adam ve sonra eskisi gibi olur dönerdi.O an ilk öpüşmeleri geldi aklına adam çok nazik yaklaşmıştı ona ve küçük bir buse kondurmuştu dudaklarına. Sonra geri çekilmişti saygıyla.. Kapı daha sert vurulmaya başlamıştı bu arada sözler daha koyulaşmıştı. Kadın kalktı ne olacaksa olmalıydı belki.. kapıyı açtı açar açmaz yine yüzüne bir sert darbe indi ne olduğunu anlamadan bir darbe daha sendelemiş yere düşmüştü kadın sonra karnına bir tekme..

Söylenen tek söz sana o elbiseyi giyip işe gitmeyeceksin demedim mi? Ne vardı o elbisede diye düşündü kadın sevgili oldukları dönemde daha kısasını giydiğinde yine harikasın diyen adam neden bunu şimdi sorun yapıyordu. Namus kıyafete göre mi ölçülüyordu yani babasının ona aldığı o elbiseyi giymesi neden bu kadar sorun olmuştu..Doğrulmaya çalıştı hala konuşarak sorunların çözülebileceğini düşünüyordu ama adam onu saçından yakaladı ve sürükleyerek yatağa fırlattı. Bu evin reisi benim diye söyleniyordu ve bunu öğreneceksin ben istediğim vakit benim olacak ve benim dediğim şekilde giyineceksin..

Bunu yapma dedi kadın inleyerek şimdi bunu yapma. Ama adamın sözleri o kadar siyahtı ki ve kendisi o kadar değişmişti ki. Aşk dolu sevda dolu yatakta şu anda zorla baskı dışında bir şey yoktu. Kadın direnmedi direnmek istemedi kendini kirlenmiş gibi hissediyor olsa bile sesi çıkmadı. Adamın işi bitti arkasını döndü gitti. Kadın bir süre yatakta öylece kaldı,kalkmak istemiyordu sonra yavaşça doğruldu üzerindekileri iğrenerek çıkardı ve sonra titreyen ayaklarla banyoya yöneldi suyu açtı.Suyun altında kendine gelmeyi deniyordu. Belki fırtına geçmiş yerine eski sakin günler gelmişti. Bir süre orada öylece kaldı sonra yatağına gitti ve gözlerini kapadı uyumak istiyordu lakin gözünü kapadığında o hiç tanımadığı adamın gözleri ve sözleri geliyordu gözünün önüne ..

Onun suçu neydi sevmek miydi yoksa kadın olmak mıydı ruhu incinmiş ve kırılmıştı. Bu hayatta daha fazla olmak istemiyordu ve adam yine geldiğinde ona yine zarar verirse ne yapardı. Karar verdi bu hayatta daha fazla olmak istemiyordu dolapta ne kadar ilaç varsa içti sonra gözlerini kapadı..

Ve sonra simsiyah bir renkle doldu her yer..

Unutmayın..

Erkek olmak ile Adam olmak arasında büyük fark vardır.. Ve adamlar kadınlarına asla el kaldırmazlar..


5|2
83

En İyi Kız Görüşü

 • Bir erkegin ne kadar dengesiz olabilecegini cok iyi anlatmissin

  Emegine saglik!

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 7

 • Elinize sağlık, çok beğendim :)

  0|1
  0|0
 • Harika gerçekten...
  bir yerden anımsıyorum bunu

  0|1
  0|0
 • Emegine sağlık çok güzel olmuş :)

  0|1
  0|0
 • Emeğine sağlık :)

  0|1
  0|0
 • çok güzel olmuş beğendimElinize sağlık, çok beğendim

  0|1
  0|0
 • Emeğine sağlık :)

  0|1
  0|0
 • Sakın bunu kendim yazdım deme

  0|1
  0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;