Her Kadın Benim Oyun Hamurumdur!

Evet evet, yanlış okumadın başlığı!

Benim için her kadın, istediğim gibi şekil verdiğim oyun hamurundan farksızdır.

Onlara istediğimi yaparım, istediğim şekilde davranırım ve bunu sen engelleyemezsin. Ama bugün kadını nasıl dönüştürdüğümü sana da anlatacağım. Bugüne dek neler yaptığımı merak ediyorsun değil mi? Onları planlayarak nasıl şekilden şekile soktuğumu, aşağıladığımı, sonra da arkasından nasıl kahkahalarla güldüğümü... Bu yazıyı yazarken bile yüzüme yansıyan alaycı kahkahalarımı ve gözlerimi şehvetle dolduran bakışlarımı görmeni isterdim!

Her Kadın Benim Oyun Hamurumdur!

Kadının sırtından sopayı, karnından sıpayı eksik etme!

Kadın dediğin doğurur da kendi gibi güçsüz, çaresiz bir kız çocuğu doğurursa hiçbir işe yaramaz. O yüzden tarihin eski sayfalarında benim sevdiğim insanlar, kız çocuk doğdu mu onu doğrudan toprağa gömdüler. Her erkeğe yetecek sayıda doğurgan kadın kâfiydi.

Böyle işe yaramaz bir varlığın sürekli ayak altında dolanmasına da gerek yok, sadece ihtiyaçları gidermesi yeterliydi. İşte, bu çok eski inancın kadına bu şekilde yaklaşmasına bayılıyorum. Tıpkı o gün olduğu gibi bugün de aynı anlayışı sürdürmeni istiyorum ki erkek egemen neslinin devamını sağlayasın.

Kadın dediğin çaresizliğin simgesidir!

Erkek egemen sanılan bir dünyada olması gereken tam da bu. Düşünemeyen insanlığın zihnine ben de bu anlayışı yerleştirdim o yüzden. Erkek güçlüdür, kadına her zaman hükmeder ve ondan istediğini, istediği zaman alır. Hem sıkıştın mı at bir iftira üstüne, kadını da erkeği de kim varsa herkes düşman kesilsin birden. İşte, bu tohumu insanlığın ruhuna ektikten sonra her şey daha kolay oldu.

Düşünsene savaşı erkekler yapar dünyada, kadınsa arkada çocuk ve yaşlıların yanında ölmeyi bekler. Çaresiz varlıklarını tam da bu güçsüzlükleri yüzünden yönetmek ve gerekirse baskı altına alıp, ezmek gerekir ki erkeğe her zaman hizmetini eksiksiz yapsın. Haaaa istersen onlara acıyabilirsin ama kadını yönetmekten vazgeçmemelisin.

Çünkü zavallı olduğunu bildiği için senden bunu açıkça talep etmese de bekleyecektir. Söylediklerimi not alıyorsun değil mi bir kenara? İnsanlığın bugünlere nasıl gürbüz şekilde ulaştığının anahtar kısımlarını veriyorum sana sakın unutma!

Kadını kadına emanet et ve seyreyle cümbüşü!

Dikkat ediyor musun bir kadının diğer kadını nasıl da aşağıladığına? Bir kadının erkeğinden ya da erkeklerden yana güç alarak ona aşıladığım yukarıdaki inanışlarla nasıl da diğer kadınlara sövdüğünü hiç fark etmedin mi? Bak dostum, toplumu yönlendirirken onlara da aşağılık duygusunu vermiştik ya hani, işte ezilen kadınları gören bir başka kadın da böylece hemcinsinin yanında değil, erkeğin yanında olacak ve tabii her zaman da böyle olmalı. Tıpkı hazır ol da bekleyen bir asker gibi kadın da bizim hayatımızda emir bekleyen askerlerimiz -yoksa kölemiz mi deseydim- bunu aklından çıkarma sakın!

Zar dediğin soğanda da var!

Ahhh en sevdiğim nokta işte, hepimizin en zevk aldığı kısım. Kadın bize cinsel hazları yaşatırken ağzımız nasıl da sulanır, vücudumuz terler heyecandan. Bence kadının en güzel özelliğidir, onun dışında pek de bir işe yaramaz. Bunu bildiğim ve senin gibi bu yazıyı okuyan okumayan bu zihniyetteki herkesi düşündüğüm için internetinde, televizyonunda, dergide, gazetede sürekli pornografiyi ve cinselliği pompalıyorum ve bunu ''özgürlük'' kılıfının altına saklıyorum!

Hatta bilirsin bu sitede bile kadınların ''göğüslerinizden korkmayın'' diyen, ''kadınlığınızı kullanın'' demeye getiren, libidosunu tatmin etmesi için sürekli cilalanan paylaşımlar yaptırıyorum ilkelliğinin esiri olmuş küçük zihinlere. Hem böylece cinsel dürtülerimizi istediğimiz gibi tatmin edebiliyoruz hem de şehvetin kucağından tatlar alıyoruz. Üstelik bu dünyada bizim anlayışımızın sözü geçer, artık anlamış olman lazım bunu. Yani istediğimizi her zaman alabiliriz kadından. Gecenin üçünde dışarı çıkarsa mesela ihtirasımıza yenik düşüp altı dakikada bile olsa, bir bina arkasına çekip sahip olabiliriz kadına.

Ne var yani bir zar varsa bacakların arasında, o zar dediğin soğanda da var!

Biz eğlencemize, alacağımız hazza bakalım. Hem sana bir sır vereyim mi, kadını metalaştıran ve bunu deli gibi isteyen sadece erkek değil. Aynı haltı yiyen kadının kendisi de kendini metalaştırmaya bayılıyor. O da cinselliğin hazzını yaşamak ve yaşatmak için ve hatta kendini kullandırıp, amaçlarına sahip olmak ve içgüdülerini tatmin etmek için elinden gelen her illegal yola başvuruyor. Bunu anlamak için çok uzağa gitmene gerek yok, bu sitede bile yüzlerce örneğine denk geldiğini (fark edilip kaldırılına kadar, tabii kılıfına uydurulmadıysa) ikimiz de biliyoruz. Sonuçta bunları düşünmesi bile seni olduğu kadar beni de heyecanlandırıyor gerçekten.

Ben kim miyim?

Tarih boyunca Saartjie Baartman gibi köle kadınları ve daha nicelerini ne hale soktuğumu bilmediğini ve beni tanımadığını söyleme sakın! Benim ben işte, o toplumların ve çürümüş insanlığın, ticari faaliyet objesi olarak kadına yaklaşan içgüdülerinin derinlerden yükselerek senin ve senin gibi birçok kadın ve erkeğin zihnine, ruhuna, bedenine yayılan en ilkel ve vahşi benliğinin ta kendisiyim.

Yoksa bu kadar şeyi nereden bilebilirim ki? Şimdi sana söylediklerimi unutmadan yaşama zamanıdır. Bunun keyfini çıkararak hem kendini hem de beni besleyip büyütmelisin. Çünkü en baştan beri benimle birlikte tekrarladığın gibi her kadın, bizim oyun hamurumuzdur, istediğin şekli verebilirsin onlara.

Haydi, öğrendiklerini yeni nesillere aktarmak için hemen uygulamaya başla. Çünkü sen de benim cahiller ve zavallılar ordumun uşağısın artık. Seni de kendi emellerim için tahtadan kuklam olarak kullanacağım bundan sonra!

Son söz:

Hem geç kalan hem de her an güncel olan bu yazıyı sonuna kadar okuyup muhakeme etmişsinizdir umarım. Dünyanın neresinde olursa olsun Farkhunda’nın ya da Özgecan’ın kaderini değiştirip belki geri getiremeyiz ama bu zihniyetle kendimizden başlayarak kıyasıya mücadele edebiliriz. Hem bu sitede hem evinizde hem mahallenizde hem dünyanızın sınırları nereye varıyorsa bu kökleşmiş iğrenç anlayışıyla mücadele edin. Unutmamak gerekir ki haksızlığın ilmeği boğazınızı yakaladığında kadın, erkek, çocuk, yaşlı ayırt etmeyecek!

(Özgecan’ı hepimiz biliyoruz maalesef, Farkhunda’nın kim olduğunu merak ediyorsanız youtube üzerinde ‘’Farkhunda'nın dramı’’ şeklinde aratırsanız ilk videodan öğrenebilirsiniz. Görüntüler yüzünden buraya linkini koymak istemedim.)

Görüşmek dileğiyle…


4|1
196

En İyi Kız Görüşü

 • Evet kadın bir hamur ne istersen o şekli alır ama oyun hamuru değil. Günümüzde kutsallığını kaybetmiş olsa da kadın kutsaldır. Kadına kutsallığı diğer bir kadın (anne) tarafından fark ettirilir. Ben kutsallığımın farkında olduğumda kimse oyun oynayamaz. Bu bir zincirleme. Kendini, kadınlığın farkında olan anne oğluna da bunu aşılar. Ne Özgecan ne de Farkhunda gibi nice kadının yaşama hakkı alınmayacaktı.
  Her zamanki gibi enfesti. Özlem duyulan bir kalem😌

  1|2
  0|0
  • Hem kutsal hem de kıymeti her an her daim bilinmesi gereken yücelerden bir emanet!
   Ama ne gariptir ki insanoğlunun çiğ sütü bu işe de kara çaldı tarih boyunca. Lakin bilen biliyor ve bilecek de bu değeri.
   Zaman ayırdığınız için çok teşekür ederim, hem yüreğinize hem elinize sağlık.😊

  • Hepsini Göster
  • Yücelerin farkında olup kalplerinde onun sevgisini taşıyor olsalardı zaten kadının farkında olurlardı. Ama bizim asıl sorunumuz kadının kendi farkında olmaması.
   Kaleminize sağlık☺

  • Çok teşekkür ederim😊

En İyi Erkek Görüşü

 • Üstad çok güzel bahsetmişsin şu an farklı bir benceni okumama rahmen hayran kalmamak elde değil yaştan dolayı mı yoksa çok okumaktan dolayı mı bilemeceğim kadına şiddettin ve tecavüz zirve yaptığı şu günlerde okuması gereken bir bencelerden biri soluksuz sonuna kadar kelimesi kelimesine anlayana kadar okudum geçiştirmek bile gelmedi içimden bir erkeğin ağzından bu satırların dökülmesi ne güzel

  Emeğine sağlık yüreğine sağlık

  0|1
  0|0
  • Teşekkür ederim. Mümkün olduğu kadar, hassas bir konuyu içselleştirerek ve tabi şu an ve tarih boyunca rastlanan bakış açısını toplumsal, kültürel, dinsel olarak bir bütün içinde değerlendirmek gerek. O yğzden buna uygun bir üslup kullanıp kompoze etmeye çalıştım ben de.
   Bu anlayış sadece bana ait değil, insanlığın zihnine ait olması gerek. O yğzden de biraz vurucu olması gerekiyordu anlatımın.
   Teşekkür ederim ayırdığın vakit ve değerlendirmen için...

  • Rica ederim fazlasını hak et ediyor bence daha güzel görüşü aklıma gelen özet görüşü yazmaya çalıştım bundan sonra senin bencelerini okuyacağım ilk okuyanlardan biri olacağım iyi geceler dilerim

  • Sağolasın, hayırlı gecelerin olsun...

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 18

 • Böyle açık bir ironiyi dahi göremeyen insanlar var ki yazıyı anlayamamışlar anlaşılamamanın sebebi sen değilsin ki kalemin oldukça... bunun sebebi onların gerçeği görecek sabırlarının olmayışı belki de.
  Güzel ve anlamlı bir yazı lakin değerini bulamamış bu değeri bulması okuyup anlamak gerekli çünkü.

  1|1
  0|0
  • Maalesef işaret ettiğin noktada kalanlar, sadece başlıkları ve belki kalın puntolarla belirginleştirilmiş birkaç satırı okuyup alelacele laf yetiştirme derdine düşenler.

   Okunmama ya da eksik okunarak yeterince sağlıklı bir bakış geliştirmeden olumsuz bir bakış açısıyla karşılaşma riskinden özellikle de sitenin çerçevesini bilen biri olarak haberdardım ve tabii bunu bilerek yukarıdaki yazıyı kaleme aldım.
   Lakin maksadım, bakın ben ne yazdım demek yerine bir farkındalık oluşturacak ve tarihin kadının varlığına bakış açısının hangi kalıplarda zarar verdiğine işaret edebilmekti.

   Eh sitede malum ki her konuda (!) harika ve farkındalık yaratan (!) bakış açılarıyla yazılan şahaserler varken bu denli uzun bir yazının gözden kaçırılması ya da içeriğinin ne olduğuna aldırmadan başlıklarına bakarak dilinin ucuna geleni yazmak, haftalarca hazırlanıp nasıl ifade edileceği düşünülen bu yazının bu denli karşılık bulması da beni zerre şaşırtmadı.

  • Hepsini Göster
  • Rica ederim asıl teşekkürü hak eden bu uğraşa tüm bu olumsuz ve anlamsız yorumlara rağmen katlanan sizsiniz.

  • Ben amacıma ulaştım sayılır, olumsuzlukların çok da bir ehemmiyeti yok, teşekkür ederim...

 • Sonuna kadar garip bir sekilde okudum ve icimden alkislamak geldi 😊herseyden once kadin kendini degrsizlestirdi karakterini curuttu tabiki erkege erkekligini hissetiriceksin sozunu dinleyeceksin ona deger verip ayri bir yere koyacaksin ama hakedene once sonra kendinden ödün vermeden ellerine saglik👏

  0|1
  0|0
  • Bu yazı, genel başlıklar üzerine birkaç söz sadece. Yoksa bu konuya dair her başlığın ayrı ayrı üzerine düşünülüp tartışılması ve efektif adımlar atılması gerekiyor hem bizde hem de toplumların genelinde.
   Hiçbir zaman erkek ve kadının kefeli terazinin iki kefesini oluşturup dengeyi birlikte sağladıklarını unutmamak gerek.
   Zaman ayırdığın için ben de teşekkür ederim...

 • Valla bravo bu sosyal olguya çok güzel değinmişsin
  Özellikle kadın kadının kurdudur ve özgürlük özgürlük diye kadınları metalaştırmaya sevk edenleri çok iyi anlatmışsın

  0|1
  0|0
  • Bu tür hassas konularda dikkatli ve içeriği yoğun şekilde anlatmak gerek elbet.
   Fakat site için maalesef uzun (!) benim için kısa bir yazı olmasından dolayı içerikten bayağı fedakarlık yapmak zorunda kaldım. Yine de amacına ulaşan bir yazı oldu benim için.
   Zaman ayırdığın için teşekkür ederim...

  • Yani bak şöyle bir şey var diğer şeyler de çok önemli ama herkesin dilinde zaten şiddet tecavüz kız çocuğunun öldürülmesi ancak bu iki konu çok önemli olmasına rağmen üstünde durulmuyor
   1 kadının kadına düşmanlık yapması
   2 senin de bazı ihtiyaçların var felan diyerek evlilik öncesi ilişkiyi meşrulaştırmaya çalışmaları kendilerini düşünmeseler hayatta demezler ben zevkimi alayım da o ne olursa olsun diyorlar bu sitede de çok var onlardan kadını metalaştırıyorlar

 • Öyle olduğunu inkar eden var mı incelemedim ama inkar etmelerine rağmen olana bakmaliyiz.
  Yapılanlara. ..

  0|1
  0|0
  • Zihniyet somut olduğu için inkar edilecek kadar halının altına süpürülüp saklanacak durumda değil...

 • Sanırım bu benceyi senin yazdığını gormesem bile senin kalemin olduğunu anlardim. İyiki böyle düşünebilen insanlar var. İyiki varsın

  0|1
  0|0
  • Teşekkür ederim, gözlemlerinin ve hissiyatının kuvvetli olduğundan haberdar olduğum için hiç şaşırmam bu tanıdık tavrına. Ben , sen ve daha birçok doğru düşünen insan mevcut elbet. Sen de iyi ki varsın...

 • Ellerine sağlık
  Güzel olmuş

  0|1
  0|0
 • ilk okuduğumda içimde fırtınalar koptu baslayacaktım saydırmaya sonra devam ettim ki harika bir bence olmuş ellerine sağlık

  1|1
  0|0
  • Amaçlarımdan biri de bu etkiyi oluşturmaktı. Yoksa yavan bir yazı olabilirdi üslup açısından.
   Bu hassas konuda farkındalık oluşturmak gerekiyor hepimiz açısından.
   Vakit ayırdığın için teşekkür ederim...

  • doğru yapmıssın dikkat cekici ve daha anlayarak okumamızı sağladın biz teşekkür ederiz

 • Ellerinize sağlık.

  0|1
  0|0
 • Güzel paylaşım

  0|1
  0|0
 • Gerçekten çok güzel bir bence olmuş. İlk okuduğumda ne kadar sinirlendigimi tahmin bile edemezsin. Sonuna geldiğimde böyle düşünen erkeklerin olduğunu bilmek gurur verici :) eline emeğine sağlık :)

  1|1
  0|0
  • Kokuşmuş bir anlayışın nasıl da etrafımızı sardığını anlatmak için yavan değil, çarpıcı bir üslup kullanmak gerekiyordu. O yüzden bana göre kısa da olsa mümkün olduğu kadar yoğun bir şeyler söylemeye çalıştım.
   Vakit ayırıp okuduğun için teşekkür ederim...

 • İçime fesat oturcaktı ki sonunu okudum iyi eline sağlık huysuz.

  0|1
  0|0
  • Bu üslubu bilinçli kullandım tabii böyle tepkiler olabileceğini düşünerek. Ama böyle hassas durumlara dikkat çekmek için de bu şekilde yazmak gerekiyor. Teşekkür ederim...

 • Kadın zarif ve naif olduğu için bu durumlarda...
  Odunlar utansın.

  0|1
  0|0
  • Kadın da ve erkek de o odunlara karşı ortak paydada buluştuğunda sorunun çözümünde büyük bir yol kat etmiş oluruz sanırım...

 • Güzel bir bence olms , duyarlılıgndan ötürü teskrler

  0|1
  0|0
  • Çürümüş zihniyetlerin etkilerinden haberdar olmak gerek, yazıyla ya da konuşarak en doğrusu da davranışa dökerek tabii.
   Zaman ayırdığın için teşekkür ederim ben de...

 • Ellerine sağlık
  Güzel olmuş

  0|1
  0|0
 • Güzel olmuş

  0|1
  0|0
 • Yazıyı sonuna kadar okuyamadım aşşaya indim tam size saydırcaktım baktım normal yorumlar güzel olmuş filan dedim noluyo yaa sonra devam ettirdim yazıyı evet farklı bir bakış sizmi yazdınız bilmiyorum ama ellerinize sağlık

  1|1
  0|0
  • Tabii ki ben yazdım. Durumu çarpıcı ve gözle görünür bir hale sokmak için de düz bir anlatım yerine böyle bir üslubu tercih ettim ki hem sizin hem de diğer okuyanların zihninde baştaki karmaşıklığı ve sondaki anlayışı daha somut hale getireyim.

   Yazıyı keşke hiç kesmeden okusaydınız, böylece dolu dolu biriktirdiğiniz "saydıracağınız" lafların, aslında çürümüş bir zihniyete gitmesi gerektiğini ve buna göre davranmak ve de tavır almak gerektiğini daha çarpıcı görmüş olurdunuz. Tabii yine bunu farkında olduğunuzu biliyorum yanlış anlaşılmasın söylediklerim. Sadece etkinin daha yoğun olduğunu görürdük birlikte.

   Vakit ayırıp okuduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim size...

 • Başlığı okuyunca aklımca birkaç trol cümle kurmuştum, havesimi kursağımda bıraktın :)

  0|1
  0|0
  • Bu tip tepkilerin yazının başında ortaya çıkabileceğini hesap ettim tabii. 😊
   Zaman ayırdığın için teşekkür ederim...

 • Sonuna gelene kadar aman noluyoruz dedim catcaktim size :D

  0|1
  0|0
  • Böyle bir üslubu bilerek kullandım tabii :))
   O yüzden en sonuna bir not bırakma gereği de duydum.
   Vakit ayırdığın için teşekkür ederim, çürümüş bir bakış açısını her fırsatta dile getirip ifşa etmek gerek diye düşündüğümden bunları yazdım...

  • Süper olmuş helal olsun emeğinize sağlık bayıldım :)

  • İnsanlara zaafiyetlerini ve toplumları çürüten bu anlayışı hatırlatmakta fayda var her zaman.
   Tekrar çok teşekkür ederim ben de zaman ayırdığın için, keyifli paylaşımlar diliyorum sana. ☺

Erkekler Ne Diyor 5

 • Bir zar diye tutturmuşsunuz bunu dile getirmeniz bile gerçekten iğrenç. Bir kızın namusu bir erkeğe dokunması ve erkeğin ona dokunmasıyla biter. Erkek bir kıza bakmasıyla dokunmasıyla biter. Namus beyindedir herkesle yatayım ama beynim bekar deyip kullanıyor herkes istediğini akıllıyım diye geçinin siz daha.

  0|1
  0|0
  • Yazıda anlatılan ve karşı durulan anlayışın tam da bu olduğuna işaret etmeye çalışılırken senin bu noktadan hareketle bana yüklenmen gerçekten komik oldu. Ayrıca eleştirilen sadece bu da değil yazıda, başka toplumsal bakış açılarının çürümüşlüğü de dile getiriliyor. Yazıyı onlarca makaleye ve bakış açısına göre çok daha uzatıp eleştirel analizlere de devam edebilirdim ama burası öyle bir platform değil elbet.

   Ayrıca yazıyı sonuna kadar okuduğunu düşünerek söylüyorum bütün bunları belirtmiş olayım...

  • Sadece göz gezdirdim ben okumuyorum düşüncesiz düşünceleri. Kolay gelsin.

  • @ErkeğinTesettürlüsü çok doğru demiş namus başta beyindedir herkes zar diye tutturmus bencede yazdıgın gibi zar sogandada var bırakında soğandan bir farkımız olsun o özgecana tecavüz eden itlerde zara önem veriyo ama namuslular mı hayır tabikide her bakire eş isteyen erkek namuslu değildir

 • Emeğine sağlık.

  0|1
  0|0
 • Emeğine sağlık.

  0|1
  0|0
 • Kadınlara değer vermiyorum.
  ama
  Erkeklere de değer vermiyorum :D

  0|0
  0|1
 • güzel olmuş emeğine sağlık

  0|1
  0|0
Yükleniyor...