Hangi Burcun Kadını Nasıldır? İşte Burçlarına Göre Kadınlar!

Gizli Üye

Başak burcu kadınları

Başak Burcu Kadını Merve Boloğur
Başak Burcu Kadını Merve Boloğur

Flörtöz olmayı severler ama pek beceremezler çünkü güvenmek isterler ve çok zor güvenirler. Genellikle doğru erkeği bulduklarına inanmazlarsa ilişkide fazla ileri gitmemeyi tercih ederler, giderlerse kural tanımazlar. Bir erkeğe aşık olup o erkek tarafından üzülürlerse kendilerine gelmeleri yüz yılı bulabilir. Duygusal, hassas, aşk konusunda genelde şanssızdırlar. Patavatsız eleştirilerde bulunabilirler, sivri dilleri vardır, tripli ve şımarıktırlar. Arkadaş çevreleri geniştir, süslü ve bakımlı kadınlardır. İş hayatına atılırlarsa başarılı olurlar.

İkizler burcu kadınları

İkizler burcu kadını Selin Şekerci
İkizler burcu kadını Selin Şekerci

Çeneleri düşüktür, dedikoducudurlar, sır tutamazlar, ağızları çok güzel laf yapar, güzel sözleriyle büyüleyebilirler. Her konudan konuşabilirler, genel kültürleri iyidir ama genellikle bir konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi değillerdir, merak duygularını tatmin etmeden duramazlar, neyi merak edecekleri ise belli olmaz, dikkatleri çabuk dağılır. Aşk meşk konularında yara aldıkları zaman toparlanmaları uzun sürmez, duygusaldırlar fakat duyguları derinlere saplı değildir. Açık fikirli kadınlardır. Birçok hobiye sahiptirler. Karışık pizza gibidirler. Arkadaşlıkları güzeldir, kötü gün dostudurlar. Problemlere hızlı ve pratik çözümler bulma yetenekleri vardır.

Terazi burcu kadınları

Terazi burcu kadını Hazal Kaya
Terazi burcu kadını Hazal Kaya

Onları toplum içinde ayıp sayılabilecek bir harekette bulunurken göremezsiniz. Hanımefendi imajı çizmeye özen gösterirler fakat sinsidirler. Çok güzel rol yaparlar. Aşk konusunda sevdikleri erkeği mutlu ederler, anlamsız tripleri yoktur, genellikle pozitif ve güler yüzlüdürler, romantik olabilirler. Kendilerini geliştirmeyi severler, bilgi ve birikim sahibi olmaya özen gösterirler. Genellikle aile ve aşk kadınıdırlar, sorumluluk sahibidirler. Arkadaş çevreleri çok geniştir, kendilerini hemen sevdirirler. Duygusal bir tarafları vardır, ben bu kadınları biraz yengeçlere benzetiyorum. Güzel görünmeye ve güzelliğe çok önem verirler.

Koç burcu kadınları

Koç burcu kadını Pelin Akil
Koç burcu kadını Pelin Akil

Manyaktır bunlar, ne zaman ne yapacakları ve neye cesaret edecekleri belli değildir. Deli doludurlar. Genellikle güçlü kadınlardır. Kimin ne dediğini pek umursamazlar, o an içlerinden ne gelirse onu yaparlar hatta önce yapar sonra düşünürler. Sinsilikten uzaktırlar. Hayatlarının her döneminde biraz çocuk gibidirler, çok alıngandırlar, tribin alasını atabilirler. Sürekli küsüp barışabilirler. Sinirlenirlerse çok fena kavga ederler, ağızlarına ne gelirse söyleyip ertesi gün söylediklerini unutabilirler. Ağızlarını bozmaktan çekinmezler, olup olmadık yerlerde ağızlarından küfür kaçırabilirler. Eğlenceli, dobra kadınlardır. Aşkı güzel yaşatırlar, sevdikleri erkekler için fedakarlık yapmaktan çekinmezler.

Akrep burcu kadınları

Akrep burcu kadını Gökçe Bahadır
Akrep burcu kadını Gökçe Bahadır

Koç ve yayla birlikte deli burçlardandır. Gözü kara olurlar, ağır oturaklı görünümlerinin altında çılgın bir kadın vardır. Ne zaman neye karar vereceklerini kestiremezsiniz, koçla aynı gezegenin etkisi altında olmaları onları atılgan ve kavgacı yapabilir. Aynı zamanda su grubundan oldukları için duygusaldırlar. Gerçek aşkı bulurlarsa gözleri başkasını görmez, tutkuludurlar. Bulamazlarsa flörtöz ve aldatmaya meyillidirler, genellikle erkek ve zevk düşkünüdürler, aşık olmazlarsa bağlanmazlar, günü birlik ilişkiler yaşayabilirler. Biraz çingene ruhludurlar, hareketli ve eğlenceli olup depresyonik ve karamsar bir tarafları vardır. Kendilerini kolay dağıtabilirler. Kavgaları çok kötüdür, zayıf yanlarınızdan vururlar. Dikkat çeken, içinde seksi hissettiği kıyafetler giymeyi severler. Sezgileri güçlüdür, hakkınızda her şeyi öğrenmek isterler. Takıntılı, hırslı, kıskanç ve kincidirler. Fil hafızaları vardır. Gözlerinden kendilerini belli ederler.

Yay burcu kadınları

Yay burcu kadını Şenay Gürler
Yay burcu kadını Şenay Gürler

Ben bunlara liberal kadın diyorum. Özgürlükçü, modern, eşitlikten yana, sevecen, sıcakkanlı, başına buyruk kadınlardır. Seyahat etmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi severler. Kafa nereye biz oraya kadınlarıdır. Akıllarına geleni yapmaktan çekinmezler, kural tanımazlar, aşkta kelebek gibidirler ya da göçebe gibidirler. Körü körüne bağlanmazlar, birlikte eğlenebildikleri ve fikir paylaşımı yapabildikleri erkeklerle beraber olurlar. Tabuları yoktur. Açık fikirlidirler, dinlerler, yorumlarlar. İstediklerini yaparlar, başkalarının yollarına engel olmasına izin vermezler, genellikle kültürlü kadınlardır. Alıngan değillerdir.

Yengeç burcu kadınları

Yengeç burcu kadını Seranay Sarıkaya
Yengeç burcu kadını Seranay Sarıkaya

Kısaca sinsi kadınlar diyebiliriz. Karda yürür izlerini belli etmez deyimi bu kadınlar içindir. Dikkat çekmeyi severler. Amaçlarına ulaşmak, yükselmek için her yolu mübah görebilirler. Ya çok iyidirler ya çok kötüdürler. Kovadan sonra hatta belki önce en flörtöz kadınlar bunlardan çıkar. Cilveli, oynak kadınlardır. Normalde oturaklı ve durgun görünüp ortama karşı cins girince bir anda ortalığı kahkahaya boğan birine dönüşebilirler. Genellikle ya tüm ailesine ya da aileden birine abartı derecede düşkün olurlar. Çok sırnaşık, dokunmayı, temas halinde olmayı seven kadınlardır. Sevgilerini dokunarak belli ederler. Duygu sömürüsü yaparlar, daha önceki ilişkileri kötü bittiyse her yerde duygusal yara aldıklarından bahsederler. Korku filminin sonunda bile ağlayabilirler. Ağızlarından aşk, erkek, kıyafet ve makyaj lafı düşmez. Romantiktirler.

Aslan burcu kadınları

Aslan burcu kadını Elçin Sancı
Aslan burcu kadını Elçin Sancı

Kendilerini neşeleriyle belli ederler. Sıcakkanlı kadınlardır. Öne çıkmaktan, liderlik etmekten, insanları yönlendirmekten, fikirlerini dinletmekten, çok hoşlanırlar. Emir almayı sevmezler. Eksiklikleri ve yanlışları tespit etme, analiz ve gözlem konusunda iyidirler. Kötü anılmamak onlar için çok önemlidir, çevrelerinde nasıl bir izlenim bıraktıklarını önemser, buna göre hareket ederler. Cömert ve eli açıktırlar. Tatlı dilleriyle çok rahat arkadaş edinip kendilerini sevdirebilirler. Övgülerle ve olumlu sözlerle motive olurlar, hem kendilerini hem de başkalarını motive etmek konusunda iyidirler. Başarılı olmak hayatlarında önemli bir yer tutar, başarı kaygıları vardır, başarısızlığı kabul edemezler. Lükse ve gösterişe bayılırlar. Kendilerine olan güvenlerinin zedelenmesine izin vermezler, gururludurlar. Biraz bencil ve ben merkezcidirler.

Kova burcu kadınları

Kova burcu kadını Songül Öden
Kova burcu kadını Songül Öden

Çok flörtöz kadınlardır, karşı cinsle çok rahat iletişim kurarlar. Hayatlarında en fazla bir kez aşık olurlar ya da hiç olmazlar. Bir erkeğe bağlı kalmaktan hoşlanmazlar, imkanlar dahilinde sayıyı çoğaltma potansiyelleri vardır. Kurallardan, genel yargılardan çok uzaktırlar. Genellikle serseri ve aykırı ya da birlikte eğlenebileceği erkeklerden hoşlanırlar. Arkadaş canlısı, esprili kadınlardır.

Oğlak burcu kadınları

Oğlak burcu kadını Deniz Çakır
Oğlak burcu kadını Deniz Çakır

Öğrenmeye, yeni bilgilere aşık kadınlardır. Hırslıdırlar, otoriterdirler. Başarı, hedefleri ve kariyerleri için her şeyi yapabilirler. Zor güvenir, zor alışırlar. Dostlukları güzeldir. Yakın çevresinde disiplinsiz ve tembel görmeye tahammülleri yoktur. Genellikle gelenekçi görünüp kimseye belli etmeden kuralları çiğneme huyları vardır. Kararlarından vazgeçiremezsiniz, çalışmaktan zevk alırlar. Kendilerine bir hedef koyduklarında gecesini gündüzüne katıp onun için çalışabilir, bütün detaylara hakim olabilirler.

Balık burcu kadınları

Balık burcu kadını Gülse Birsel
Balık burcu kadını Gülse Birsel

Yengeçle birlikte en sinsi kadınlardır diyebiliriz. Genellikle duygusallıklarıyla bilinirler ama en belirgin özellikleri hayal kurmaktır. Kurdukları hayalleri gerçeğe dökmek için yaşarlar adeta. Kibar bir dil kullanmaya, insanları incitmemeye özen gösterirler. Çoğu sanata yatkındır.

Boğa burcu kadınları

Boğa burcu kadını Damla Sönmez
Boğa burcu kadını Damla Sönmez

Para düşkünüdürler. Para ve lüks için çirkefleşebilirler, her yolu mübah görebilirler. Mutfakta ve evde zaman geçirmeye bayılırlar.

Hangi Burcun Kadını Nasıldır? İşte Burçlarına Göre Kadınlar!
11
10
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • KürkMantoluHayri
  Terazi kadınları sevin, koruyun, hırpalamayın <3 Ayrıca şahane bir içerik olmuş yahu, bayıldıııııım!
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Akrep ve Aslan burcu kadınlarıyla çok güzel ve uzun soluklu beraberliklerim oldu.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

910
 • AnkaKuşupınar
  Manyaktır bunlar, ne zaman ne yapacakları ve neye cesaret edecekleri belli değildir. Deli doludurlar. Genellikle güçlü kadınlardır. Kimin ne dediğini pek umursamazlar, o an içlerinden ne gelirse onu yaparlar hatta önce yapar sonra düşünürler. Sinsilikten uzaktırlar. Hayatlarının her döneminde biraz çocuk gibidirler, çok alıngandırlar, tribin alasını atabilirler.
  Çok doğru dedin. . .
 • Lovegood
  Terazi kadınları candır terazi burcu olmak ayrıcalıktır yazdıklarının hepsine katılıyorum canım burcum 😍❤
 • Terazi burcu kadınlar candır. Erkekler de öyle tabi kendime de pay biçeyim :)
 • LiderKanbur
  AKREP VE YAY ❤ DUYGUSAL VE INANILMAZ bir SERUVEN WUWWW
 • Ağustosmavisii
  Aslan 😍
 • Çok dogru ya 😝
 • Moonlight_crescent
  boğa burcunu niye bu kadar gömdünüz ki şimdi ­:)
 • Hepsini okudum en mantiklisi ikizler...
 • SHINeex
  Başak erkeği ❤️ aslan kadını
 • piekļauties
  Eline sağlık
 • iSLaNDBaZaR
  Koç boğa yay tek geçiyorum
 • iyiymiş ünlüleri de öğrendik
 • Çok iyiymiş.
 • çerkeskızı
  YENGEÇ KADINI TABII KI EN IYISI 😉😉
 • her kadın ayrı bir dünya ayrı bir güzelliktir
 • BenSultan
  Başak çok doğru
 • Karadağlı6666
  akrep olsun gerisi boşşşş
 • Gizli Üye
  Başaklar fav.
YÜKLENİYOR...