Sevgi Neydi? Sevgi Birlikte Geçen Zamandı

Zaman geçtikçe hayat seni benden alıyordu. Araya mesafeler girdikçe birbirimizden uzaklaşıyorduk. Mesafeler hep bir şeylere engel oluyordu, büyüyorduk.

Seni 2013'ün eylül ayında tanıdım. Hala hayatımdasın, hala görüşüyoruz. Sadece seninle aramızda 834,7 km var. Eskiden her gün gördüğüm yüzü artık çok az görebiliyorum. Sanırım bunun özlemi var içimde. Eskiler çok güzeldi. Seninle birlikteyken gittiğimiz yerler, gezdiğimiz sokaklar daha bir anlamlı hale geliyordu. Önünden geçtiğim zaman herşeyi tekrar yaşıyordum.Sevgi Neydi? Sevgi Birlikte Geçen Zamandı

Seni tanıdığımda 16,5 yaşındaydın. Şimdi 19,5 yaşındasın. Yeni bir üniveristeye başladın. Yeni arkadaşların var. Beni unutmadın bana senin için ne kadar değerli olduğumu bir şekilde hissettirdin. Sevgiline göndereceğin fotoğraflara kadar birlikte karar verdik, birlikte güldük. Şimdi ise seninle birlikte kaybolanları arıyorum başka şeylerde.

Dostluğunu başka kimsede bulamadığımdan belki de bu kadar seviyorum seni.

Beni kırdığın zamanlar oldu. Bizim açımızdan her şey her zaman mükemmel gitmedi. Kırdık birbirimizi bazen. Bazen çok alındık. Sonra sen mesaj attın, özür diledin. Seni hemen affettim. Seni kaybetmeyi göze alamadım. Diğer arkadaşlarımız senin benim için ne kadar özel olduğunu bilmiyorlar. Sen dahi bilmiyorsun ne kadar çok sevildiğini. Sevdiğim kadar sevilmedim belki ama sevdiğinden çok sevdim.


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...