Elif Zelal'in Yeni Sesi Ol, Kadın Cinayetlerine Son Ver

Yazık deği̇l mi̇ bu genceci̇k kıza sorarım? Daha kaç genç kızımız katledi̇leCek, daha kaç Eli̇f'ler ölecek, kaç Özgecan'lar tecavüze uğrayacak?!!

Bu ülkeni̇n gi̇di̇satı ne olacak? Bi̇r de hala maganda ı̇ci̇n üzülen var! Suçu genceci̇k kızda arayanlar var! Pardon tabi̇i̇ ki̇ unutmuşum bi̇r i̇li̇ski̇yi̇ sonlandırmak ı̇stemek suçtur, cezasıda ya parçalayarak ya da vurarak öldürmek olmalıdır. "O yaştaki̇ kızın sevgi̇li̇si̇ varsa böyle olması doğaldır" di̇yenlere sesleni̇yorum, hi̇c mı̇ vi̇cdanınız yok? Umarım asla böyle bi̇r acıyı, vahşeti̇ yakınlarınızda tatmazsınız.

KADIN CİNAYETLERİNE SON VER, ELİF ZELAL YENİ SESİ OL!

Aksaray'da 18 yaşındaki Samet Ermiş, ayrılmak isteyen sevgilisi lise öğrencisi 16 yaşındaki Elif Zelal Yeni'yi, okulun bahçesinde tüfekle ateş ederek öldürdü.

Olay, dün saat 14.30 sıralarında Çiftçlik Mahallesi'ndeki Osman Gazi Anadolu Lisesi'nde meydana geldi. Osman Gazi Anadolu Lisesi 10'uncu sınıf öğrencisi Elif Zelal Yeni, Samet Ermiş'ten ayrılmak istedi. Samet Ermiş de bunun üzerine bir otomobil kiralayıp, liseye geldi. Ermiş, teneffüs sırasında Elif Zelal Yeni'yi, çağırıp konuşmak istediğini söyledi. Elif Zelal de okul bahçesi duvarından, dışarıda olan Ermiş'le konuşmaya başladı.

Yeni'nin, ayrılmak istediğini söylemesi üzerine Samet Ermiş, otomobilden aldığı tüfekle, okulun bahçesinde bulunan Yeni'nin üzerine ateş açtı. Yeni, kanlar içinde yere yığıldı. Samet Ermiş ardından tüfeği çenesine dayayıp ateş açtı.

YÜREĞİNİZİ KONUŞTURUN... #kadıncinayetlerineson


1|0
11

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

  • Malesef acı olaylar bunlar. Bir daha yaşanmasın diyoruz ama ne yazık ki hep oluyor :(

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

  • Kanım dondu ya bu kız daha çocuk, ayrıca vuran da daha yeni reşit olmuş çocukluktan çıkamamış biri. Nelere özenip nelerin peşinden gidiyor bu insanlar ya.. Her gün cinayet, tecavüz haberi görmekten bıktım sokağa çıkarken bile korkar olduk yeter be Allahınızdan bulun katiller, beter olun.

    0|0
    0|0
Yükleniyor...