18 Yıllık Dostum...

Bir dostluk düşünün, 18 yıl sürüyor ve boktan nedenden dolayı iki tarafın gurur ve inat yapmasıyla bitiyor. Doğma büyüme aynı olup,iyi günde kötü günde yanında olup, ailenden çok sevdiğin ve ilgilendiğin 18 senelik dostun... İnat ve gurur yüzünden bitiyor olay bile yokken ortada sadece sinirden söylenmiş 2-3 kelam. Siz siz olun gurur ve inadı bırakın. 18 Yıllık dostum şimdi ciddi ciddi başklarıyla can cana kan kana oldu. Tek takılmayı severim evet ama, hayatta 1 dostun olsun derlerdi ve tek oydu..

18 Yıllık Dostum...

Kaç aydır barışmadık sen ile ? 197 Gün 4 saat 37 dakika.Ve 197 gün boyunca boyunca dostsuz kalmak nedir bilirmisin ? Rap yapıcaktık ilk şarkımız ilk ft'imiz olacaktı ve diğer şarkılardada öyle olacaktı... İlk defa sigaramı paylaşmayı sevdiğim kişiydin. İlk defa seni sevgilin yarı yolda bıraktı ve sen ağlıyorsun diye bende ağlamıştım. Hatta parti basıcaktık 3 kişi. Sen vefasızını dövecektin bizde partideki diğerlerini. İlk defa bir dostum için edebiyat parçalıyorum. Paranın lafı olmadı bizde. Ben parasızsam sen ısmarlardın günlerce,sen parasızsan ben ısmarlardım günlerce. Gece 2 de dışarı çıkardık 2 bira ve 3-4 paket sigara alır, sabahlara kadar bitirirdik tüm zulayı. Unutma ne kimse benim yerimi tutacak ve unutma kimse bende senin yerini tutacak.

2 mizin bütün fotoğrafları gitti öz kardeşim. Sana öz kardeşim bile demek istemiyorum çünkü o az kalır sana.Ama barışamıyoruz anlamıyorum. Bende gurur ve inat doluyum sende öyle. Hiç ağlamam ben 2 yılda 1-2 defa anca. Ama üzülüyorum öz kardeşim. Gel artık birşey yaz barışalım. Sokakta durmadan birbirimizi görmezden gelmeyelim. Hiç duygusal bir insanda değilim fakat bir insan öz kardeşinden çok sevdiği bir arkadaşını sırf 2 karşılıklı yanlış kelamlar yüzünden kaybederse çok can yanar. Alınmadık ikimizde biliyorum. Ama gururumuz ve inadımız lanet olsunki izin vermiyor barışmamıza. Hadi artık 197 Gün geçti.

-''Oğlum sen iyi misin ? Sigarandan alayımmı diye soruyormusun sen birde? Senini benimimi var bu işin ?Benim senle paylaşmayacağım tek şey karımdır buda bir zahmet olsun. Benim nelerim varsa aynı zamanda senindirde !!''

-''Borcunun olduğunu duydum ne kadar l*n çabuk söyle ?''


-''Bende bu kadar para var sende yoksa hiç sıkıntı değil öz kardeşiz l*n biz.''

Demeyi özledim. İsteyenler bana ergen desin isteyenler gereksiz desin.İyi yorumlarıda kötü yorumlarada saygım var.

Buda biziz.Tüm fotoğraflarımız gitmiş kardeşim. Soracaklar içinde sağdaki benim soldaki o.


2|1
13

En İyi Kız Görüşü

 • Emegine saglik😊
  Bunu cozucez kerem söz😀

  1|2
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

 • Okumaya değer.
  Emeğine ve Ellerine sağlık.

  1|1
  0|0
 • emeğine sağlık...

  0|0
  0|0
Yükleniyor...