Sıkıntılar Neden Üst Üste Gelir?

Bu yazımda size bu sorunun cevabını vereceğim. Ben bilim adamı aday adayıyım. Kendimi bu sorunun cevabını bulmaya adadım ve cevabı bir matematik formülü ile buldum. Size bu formülü burada göstermeyeceğim ama basit bir paint çizimi ile anlayabileceğiniz şekilde bu döngünün nasıl işlediğini anlatacağım. Aynen yanlış okumadınız. Bu bir döngü. Bu döngüyü başlatan sizsiniz. Yani bu döngünün kaynağı sizin kendi şahsınızdır.

Sıkıntılar neden üst üste gelir?Paint ile çizmiş olduğum bu çizime iyice odaklanmanızı istiyorum. Bu sizin kendinize ait olan dünyanızdır. Dünyanın merkezinde siz varsınız, diğer insanlar ise çevrenizde bulunan kişilerdir. Bu insanlardan birine bir enerji(kötülük) gönderdiğiniz zaman o enerji gönderdiğiniz kişinin içindeki enerjiyle(kötülükle) birleşir ve bir yanındakine daha büyük bir enerji(kötülük) gönderir.

Bu kötülük büyüyerek yol almaya devam eder ve başladığı yere döndüğünde ise kaynağa(size) kat ve kat daha fazla büyümüş bir şekilde geri döner. Bu döngünün ne zaman tamamlandığını bilmiyorum ama er ya da geç tamamlanıyor. Yani mutlaka birine gönderdiğiniz(yaptığınız) kötülük elden ele büyüyerek dolaraşır ve size geri döner. Size geri döndüğünde ise sıkıntılar üst üste geliyor dersiniz ama bu döngünün kaynağı sizsiniz. Bu döngüyü kısırlaştırıp, size geri dönen bu kötülüğü tekrar çevrenize gönderecek olursanız, tekrar büyüyerek geri dönecektir ve bir zaman sonra bu kötülüğün altında ezileceksiniz.

Birine kötülük yapmadan önce bu döngüyü aklınıza getirin ve birine yaptığınız her kötülüğün, o kişinin başka birine daha kötülük yapmasına neden olacağını unutmayın. Bu döngüyü başlattığınız zaman, kaynağa geri dönen kötülük daha büyük olacaktır ve sıkıntılar üst üste gelecektir.

Bu benim araştırmalarım sonucu ortaya attığım bir tezdir. Kesinliği tartışılabilir ama reddedilemez :D

Okuduğunuz için thank you very much. :D


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • Tabi ki Murhpy yüzünden. Şimdi aklıma geldi de Z Nation dizisindeki Murphy'e bu nedenle Murphy denmiş olabilir.

    0|0
    0|0
Yükleniyor... ;