Kapat

Spor salonunda hiç böyle bişey yaşadınız mı?

Spor salonunda kizlari görünce hiç kalkma gibi durumlar olmuyor mu erkekler? Erkeklerin bana baktığını hissediyorum gordugum oluyo begendikleri icin olabilir mi?
Güncellemeler:
Ne tarz kizlara kalkar peki?

0|2
524

En İyi Erkek Görüşleri

• Spor cinsellik istegini arttiran hormonlar salgılar bunun üstüne kadinlarin giyimleri hatlarını belli edrcesine olunca tahrik olup kalkar.

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum hareketten harekete geçiyorsun nasıl hareket ediyosun

• Hep öyle geliyorlar ya sınır oluyorum bir kaç hareket bizim bölümde ama sürekli erkekleri yanımda görüyorum kendi alanları var ama işte

• O zaman senden aşırı bir etkilenme durumları var bu kadar yanina geliyorlarsa:) antrenör ya da salondakilerden biri yardim bahanesiyle nasil yanaşmıyor sasirdim:)

• beğenir de kalkma derken şeyden mi bahsediyorsun? o olsa bile yapacak durumda ve ortamda değilsin ister istemez ağırlıklara geçersin oraya odaklanırsın hatta fark ettiysen bazı erkekler sanki 300 kg tek başına kaldırıyormuş gibi bağırırlar sırf dikkat çekmek için sonra sana doğru dönüp kaslarını kafan sıkarlar sanki bilmeyerek yapıyormuş gibi gösterirler aklıma spora gittiğim yıllarım geldi

0|0
    0|0
    • Çoğunlukla yan tarafımda oluyor kendini inceliyor 😂 ve bağırma durumu evet

• Hahah onları yaptıklarını yüzlerine bile bakmıyorum

• Bende anlıyorum zaten kim anlamaz ki

En İyi Kız Görüşü

• Beğendikleri için bakarlar tabii ki ama ne güzel kişiliği karakteri var diye değil ne s. ikilir diye düşünürler genelde🤪

0|0
    0|2
    • Evet hakliisn

• Ben o güzelliği ve daha fazlasını tüm hayatımı sevdiğim insanla her gün yaşıyorum zaten senin gibi böyle hayal dünyasında salya sümük yürüyenlerden değilim

• Kesin sümsüğün birini bulup evlenmişsindir ve hayatından pek memnun olmadığın belli ki böyle isyankar bir haldesin yazık sanada hayatını dolu dolu yaşayamıyorsun vah yazık 😄

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Her gördüğüne kalkan abazanlar spor salonuna spor için gitmiyor

0|0
    1|0
  • Aşırı azgınsa olur. benim hiç başıma gelmedi. ereksiyon için tahrik olmak gerek. spor salonunda benle alakasız bir kadının beni tahrik etmesi imkansız

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali olabilir. Bu Yüzden sadece bayanlara özel spor salonları açılmalı.

Adam kro veriyor 100 Lira sabahtan akşama kadar milletin karısına kızına bakıyor yanlış.

0|0
    0|0
  • Çük bu kadar seçici değildir, bir zaman kadar yapmaz, sonra da bakar bir döt ve kalkar. KAlktığı için sizinde mabadınız kalkmasın bu kadar..

0|0
    0|0
  • Önünde biri taytla eğilip kalkıyor, bazen vajina dudakları da belli oluyor... kalkmaması mümkün değil

0|0
    0|0
  • Adamın amacı spor yapmak değilse kalkar ama ben kulaklığımı takarım sporumu yaparım kızlar bakar

0|0
    1|0
  • hiç öyle bir şey olmadı. spor için giden neden öyle bir durumla karşılaşsın ki.

0|0
    0|0
  • Ya sen bizi diğer abazalar mı sandın sporumuza bakıyoruz hey Allahım

0|0
    0|0
  • Olabilir tabiki o anki duruma gore

0|0
    0|0
  • Yapışan şeyler giyersen bakarlar.

0|0
    0|0
  • Evet çadır kuruyoruz 😂 gelin sizde nazlanmayin

0|0
    0|0
  • Spor günü kimseyi gözüm görmüyor.

0|0
    0|0
  • benc ebeğendikleri ve sexy buldukları için

0|0
    0|0
  • Ben oturuyom kalkmyom görünce

0|0
    0|0
  • Olabilir giyiminiz nasil oluyor

0|0
    0|0
  • Aynen kalkar benimki kalkar yer mekan dinlemez

0|0
    0|0
  • kalktığı oluyor yaa

0|0
    0|0
  • Kalkar tabi ki ama seksi ise

0|0
    0|0
    • Seksi olmaktan kastın ne

• Anlamadım

• Memen popon nasil

• o durumda kızları görüpte kalkmıyorsa sıkıntı var demektir...

0|0
    0|0
    • Hiç görmedim kalkan ben

• şampiyonlukla alakası yok ki bamyanın

• salonun konumunu ve gün saatini at sen bana :)))

• Direk gibi oluyorum bazen

0|0
    0|0
    • Nasil hareket ediyosun

• Spordan sonra istek oluyormu

• Geel

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• İşine değil de etraftaki dötlere konsantre olmuşsa kalkabilir.

0|0
    0|0
  • Amaç baktırmak olunca 😜

0|1
    1|0
  • Banada oluyo boşver Görmezden Gelmeye çalış :)

0|0
    0|0
  • Kalça çalışırken çok bakıyorlar genelde, kişiye has değildir heralde 😃 banada bakıyorlar. Umursamam ama onlar çalışırken bende onlara bakıyorum 😃

0|0
    0|0
    • Güzel olana daha farklı bakıyorlar ya

• Yine da tahrik olan bir erkegin onune baktığını soyluyorsun bunu gorurse yakinlasmaya çalışır oyle olmasa bile normal nir şekilde konuşmaya calisir:)

• @Moname bakmadım yaa

Yükleniyor...