Fenerbahçe, neden bu kadar Galatasaray’ ı kıskanıyor?

TeknolojikBey
Tamam her anlamda Galatasaray daha başarılı, kupaları daha fazla, daha fazla taraftar gücü var. İlkleri Galatasaray yaptı, en büyük başarıları Türkiye’ ye Galatasaray getirdi. Ama bu kıskançlık niye, neden, niçin?

4. Yıldızı taktık, 5. Yıldıza doğru yürüyoruz. Bu sene Galatasaray’ın şampiyon olması an meselesi. Lâkin Fenerbahçeli yöneticiler şimdi de 5. Yıldız söylemiyle TFF ‘ye başvuracağını söyledi. Yahu, adama sorarlar Galatasaray 3 yıldız iken neden böyle söylemler ve başvurular olmadı? Formalar bastırdılar 4. Yıldız için sonra iptal iptal dediler, senelerdir 4. Yıldız için yırtınıyorlar ve halen olamıyorlar. Tamam olama belki birgün illa ki olursun ama sırf Galatasaray’ı hazmedemiyorlar diye ne bu çaba?

1956 bilmem kaçta şampiyonlukları varmış. Göztepe, Altay vs vs Yahu, Altay gibi dönemin en güçlü, Göztepe gibi geçmişi olan başarılı kulüpler niye çıkıpta böyle söylemlerde bulunmuyor? Komedi her ablamda komediler yemin ediyorum. Yok böyle GALATASARAY korkusu!
Fenerbahçe, neden bu kadar Galatasaray’ ı kıskanıyor?