Anadolu'daki futbol taraftar grupları arasında en ateşli, en duyarlı, en sosyal grup hangisi?

inadinamutluluk
4 büyük takım taraftarlarını saymazsak, sizce Anadolu nun en ateşli, en duyarlı, en sosyal grubu hangisi?

Bütün Anadolu takımlarını ankete eklemek isterdim ama, sadece 5 tane şık ekleniyor.Sizin de bunların dışında düşündüğünüz varsa ekleyebilirsiniz cevap olarak.Ben aklımdaki 5 takımı yazıyorum.

Son olarak bayan taraftarların takımlara etkisi? Özellikle takımların ceza aldığı ve sadece bayan ve çocukların stada alındıkları maçlarda nasıl bi etki yaratıyor?
Bursaspor
Eskişehirspor
Samsunspor
Ankaragücü
Orduspor
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Anadolu'daki futbol taraftar grupları arasında en ateşli, en duyarlı, en sosyal grup hangisi?