"Ah o son kadehi içmeyecektim" benzeri pişmanlıklarınız neler?

kibirliceviz
günlük hayatta arada sırada da olsa aşırıya kaçtığınız zamanlar olmuştur.bunlardan bikaç örnek sunsanız da biz de neşeleniversek.

ben mesela bir bayram gününü hatırlıyorum .lunaparktayız.yanımda yerinde duramayan bir ergen ve tüm dönen zımbırtılara binmek istiyor .beni de gaza getiriyor.en son crazy dance denilen zımbırtıya biniyoruz ve indikten sonra soluğu lavaboda alıyorum .ah kibirliceviz diyorum o son zımbırtıya binmicektin.

peki sizin "ah o son kadehi içmeyecektim" benzeri pişmanlıklarınız neler?
"Ah o son kadehi içmeyecektim" benzeri pişmanlıklarınız neler?