Topluluk içinde yürüyemiyorum. Ne yapacağım ben?

Gizli Üye
Arkadaşlar yürümeyi hiç sevmiyorum çarşıda filan tek başıma yürüyemem yanımda biri olursa ve yavaş yavaş gidersek iyi oluyor onun dışında yürüyemiyorum içe basıyor ayaklarım yürümem kötü diyorum kendi kendime . Vücudumu sevmiyorum giyim konusuna gelirsek giyimimin pek iyi olduğu söylenemez. Napıcam ben ya yürümeyi bilmiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Götüm biraz büyük gibi geliyor baldırlarımda kalın sıkıntı oralarımı sevmediğimden olabilir mi ?
Topluluk içinde yürüyemiyorum. Ne yapacağım ben?