Sizce böyle koreografi gerçekten eziklik midir? Siz futbola bakmaya gidince hazırlıklarınızı nasıl görüyosunuz?

azerbaycan29
Türkiyenin Sabah gazetesi böyle bir makale derc etmiş. Sizce bu onların söylediği gibi eziklik midir? Böyle yazı paylaşmak ne kadar doğru?😏
Sizce böyle koreografi gerçekten eziklik midir? Siz futbola bakmaya gidince hazırlıklarınızı nasıl görüyosunuz??
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar, ilginizden dolayı teşekkür ederim. Yazı artık silinmiş. Şikayet etmek öz sözünü demiş oldu :)
Sizce böyle koreografi gerçekten eziklik midir? Siz futbola bakmaya gidince hazırlıklarınızı nasıl görüyosunuz?