Biraz değişik bir soru (şiddet içerir+17)

CoolPoseidon
Merhaba arkadaşlar biraz uzun ama okursanız sevinirim.

Bir gece aile olarak evin oturma odasında oturmuş anneniz, babanız, ve kardeşleriniz televizyon izliyorsunuz kapı çaldı gelen bir bayan sen açtın kapıyı kapıdaki o adi şerefsiz herifi bana çağır diye bağırmaya başladı ve baban geldi o ara annen lavaboda ve bunları duymuyor baban kadını yatıştırmaya çalışıyor ama başaramıyor kadın tehditler savurup çekip gidiyor korkudan babana birşey soramıyorsun ve biraz daha oturduktan sonra yatıyorsunuz gecenin bir vakti içerden gelen tıkırtılara uyanıp kontrol etmeye gidiyorsun anneni babanı ve kardeşlerini sandalyeye bağlı halde buluyorsun etraf karanlık ayın ışığı hafif aydınlatıyor oturma odasını ışığı açmaya çalışıyorsun açılmıyor arkadan güçlü bir kol ağzını ellerini bantlayıp seni kanepenin üstüne itiyor sonra akşam gelen kadın geliyor içeri babana intikam alacağımı söylemiştim gibilerinden birkaç cümle kuruyor ve sandalyede oturan bir kardeşinin gözüne ekmek bıcağını saplıyor annen baban sen diğer kardeşin ağlayıp haykırmaya çalışıyorsunuz ama sesiniz çıkmıyor kadının acıma duygusu olmadığı belli bu daha başlangıç gecemiz çok uzun diyip gülmeye başlıyor gözüne bıcak saplanan kardeşinin boğazından bıcağı tekrar saplıyor acımasız kadın, her taraf kan adeta fışkırıyor, sandalyeden devrilip yerde can cekişerek hayata gözlerini yumuyor, sizin korku, intikam, acıma, hüzün tüm duygularınız iç içe girmiş ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ki elleriniz kollarınız da bağlı, sıra sende deyip diğer kardeşinide tavana astığı ipte asıyor oda gözlerinizin önünde can veriyor sıra annenize geldi annenizin karnına bir çizik atıp bağırsaklarını dışarı doğru çekiyor sonra göğsünden aşağı doğru bir çizik atıyor daha sonra dilini kesip ölmesini bekliyor ve onunda sonu diğeleri gibi sıra babana geliyor babanın pantolonunu indirip üreme organını kesiyor ve babanı alıp banyo ya küvetin içine koyup benzin dökerek diri diri yakıyor ve sizinle konuşmaya başlıyor.

Sevgili oğlum/kızım biliyorum Şu an kin ve nefret dolusun ama önce beni bir dinle bu insanlar senin gerçek ailen değillerdi senin gerçek ailen benim sen benim evladımsın işte belgeleri bu insanlar seni benden zorla aldılar o zamanlar varlıksızdım elimde imkan yoktu, bir gece gelip bu baban sandığın adam önce bana tecavüz etti ardından seni kundaktan alıp kayıplara karıştı annem dediğin kadın benim en yakın arkadaşımdı ona yalvardım seni tekrar geri vermeleri için ama dinletemedim cahildim kızım bilmiyordum hiçbirşey ama hep takip ettim seni bilgilendim güçlendim buseferde içimi büyük bir hırs kapladı intikam duygusu ve bu geceyi planladım kardeşlerim sandığın insanlar uyuşturucu bağımlısı 5 para etmez insanlar yani bugece herkes cezasını çekmiş oldu şimdi hadi gel evimize gidelim.

bunları yaşadınız diyelim tepkiniz ne olurdu?
Güncellemeler
+1 yıl
dil bilgisi hatalarının kusuruna bakmayın şirketteyim hızlı hızlı yazdım
Biraz değişik bir soru (şiddet içerir+17)