Flört döneminde 2-3 gün hiç konuşmamak,mesaj da yok normal mi

Gizli Üye
birbirimizi tanıma aşamasındayız ama 2-3 gün dahi hiç konuşmadığımız, mesajlaşmadığımız oluyor sizce bu normal mi sebep ne olabilir uzaklaşmak istiyor olabilir mi

ama örneğin hasta olduğumu bildği halde 2 gün önce konuşmuştk o gün günaydın dedim toplantıdayım yazmıştı o sabah 10 dan beri nasıl oldun bile demedi hiç bişey yazmadı aramadı da .

.ilgisiz baya yani buna benzer çok şeyler yapıyor .. sizce ne yapmaya çalışıyor?yada ben ne yapsam?tecrübesizimde biraz...

Beni deniyor olabilir ya da taktik
Adam uzaklaşmak istiyor
Hoşlanmasa söyler ya da kestirip atardı
Bnde sessiz kalıp beklemeliyim
Beni yedekte tutuyor olablir
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Flört döneminde 2-3 gün hiç konuşmamak,mesaj da yok normal mi