Kısa süre de nasıl bacak kası yapabilirim ??

Çok fazla kas olsun istemiyorum evde ne tür egzersizlerle bunu halledebilirim ?

0|0
619

En İyi Erkek Görüşü

• Evde yapabilrsin ama Spor salonlarındaki gibi olur mu bilmem.. https://www.youtube.com/watch?v=EhnwoUrDh_g&list=PLC72A960CDDF59932 Çömelmeyi uygulayabilrsin.

Burdan bakabilrsin... link Faydaları..

Tabi yürüyüş yapıcaksan.Ama yürümenin Kaslara pek fayda edeceğini sanmıyorum...Fazla bir etkisi olmaz..Bence Ama sen bilirsin..Yağları yakabilir ama.

1|0
    0|0
    • arkadaşın ilk verdigi link'teki hareketi yaparken dikkatli olmanı tavsiye ederim belirtmemiş.. o hareketi hızlı veya şuursuzca yapmak menisküs diz kapagındaki kasların yırtılmasına neden oluyor ve ciddi bir problem ameliyat olmadanda düzelmiyor.

• teşekkürler uyarı için

• Doğru belitmeyi unutmuşum..Bunun için özür dilerim..Yaparken hızlı yapma , @niko51 dediği gibi yırtılmaya sebep olur günde 3 set yapsan yeter..Fazla yaparsan zorlanma olabilir..Teşekkür ederim @niko51 düzelttiğin için.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok fazla kas olsun istemiyorsun ama evde kısa sürede bacak kası yapmak istiyorsun ?

Hmm anladım.

şimdi malzememizi hazırlayalım.

1- İki adet yumurta

2- Tutkal

3- Parşömen kağıdı

4- Kalem

5- Dosya kağıdı

6- Bir bardak su

Dosya kağıdına kalemle kas resmi çiziyoruz aman dikkat fazla olmasın.

Parşömen kağıdını suyla ıslatıp sıkıyoruz kırıp çırptığımız yumurtaya ve tutkala buluyoruz kağıdı böyle böyle avucumuzun içinde sıkıyoruz. Tutkalla yumuk kağıtları bacaklarımıza yapıştırıyoruz.

Dilersek öbür dosya kağıdındaki kas resimlerine bakıyoruz.

İşimiz bitince ellerimizi yıkamayı unutmuyoruuuuuz

0|0
    1|0
  • bisiklet çevir

1|0
    0|0
  • kıs sürede olmaz bacak büyük adeledir haftada 2 gün çalıştırman gerekli hiç çalıştırmadıysan veya hiç çalışmadıysann 2 ay sonraverim alabilirsinn

1|0
    0|0
  • her türlü çömelip kalkmak iyidir... örn: link

1|0
    0|0
  • Bacak kası kısa sürede hemde evde zor.Bol bol koşmalı ve bisiklete binmelisin.

1|0
    0|0
    • tamam teşekkür ederim

• bacaklar daha şekilli duruyor o yüzden

• Bacak düzse zaten son derece hoş durur kas yapısı bacağı daha da şekilsizleştiriyor bence.Biraz sıkılaşsın yeter.

• bak ben boğa yılanı gibi çiğneden yıllarca yuttum

107 kg ye çıktım.

vücut taşıyacağım biye manyak kas yaptı

bacaklar roberto carlos bacağı gibi maşallah

1|0
    0|0
  • Apartman merdivenlerini set halinde çık çık in. Hatta bunun için sırtına yükte alabilirsin.

1|0
    0|0
  • Yürü ve koş.

1|0
    0|0
  • bir bayan ve bacak kası?... sanırım baldırları toplamaktan bahsediyor.

1|0
    0|0
  • al bir plates...başla...

1|0
    0|0
  • bacak kasını evde çalışmak biraz zor olur anca koşu bandı bisiklet falan işine yarayabilir.

1|0
    0|0
  • zıpla :) hopla :)

1|0
    0|0
  • evde calf yaparak gelistirebilirsin

0|0
    1|0
  • sevişerek yapabilirsin

0|0
    1|0
  • kızlar için

bacak kası out

kalça kası in

0|0
    1|0
  • İşe bıyıklarını ip ile değil de, jilet kullanmayla başlayabilirsin :) kas mış ne yapacaksan kası :S

0|0
    2|1
  • Dumble ın varsa deadlift denilen hareketi yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • tabiki seks :D

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• parmak uçlarının üzerine basarak yürü topuklu ayakkabıda kullanabilirsin parmak uçlarında süreki aşağı yukarı hareket et ozmn olur kızlarda bacak kası pek iyi durmaz pişmn olmada...

1|0
    0|0
  • bisiklet sürmek ve sandalyeye oturur gibi yapılan bir hareket var onu önerebilirim. ancak 1-2 ay arasında hissetmeye başlarsın sıkılaştığını. ben çok faydasını gördüm

1|0
    0|0
  • bisiklet sürmek ve sandalyeye oturur gibi bir hareket var onu önerebilirim çok faydasını görüyorum. ama 1-2 ayda hissedersin sıkılaştığını

1|0
    0|0
  • Bacak kası için özel egzersiz aletleri var

1|0
    0|0
  • bacak kası spor salonundaki aletler ile bile uzun sürede gelişir evde çok zor

1|0
    0|0
  • Sen her gün düzenli koş bence,evde olmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;