Erkekler bacaklarını neden alıyor?

hadı anlıyorum gogusunudekı kıllar bazen sıkıyo almak ıstıyosunz ya da ne bıleyım vucud çalısıyosun badi ye gidiyosun göğsünü aldırıyosun ya bacakların ? yemın ederim denizde gördüm bitanesini alt bacak ust bacak her yerlerı almış parlaklık ötesiydi. biri bana bu durumu açıklasın

0|0
527

En İyi Erkek Görüşü

• sana şunu diyeyim kızların bacak kasları erkeklere göre daha güçlüdür sebebi kılların alınmasıdır erkeklerde alır meseka benim arkadaş futboolcu alıyor düzenli olarak yani kıllar kas gelişimi engeller

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Kıllar kas gelişimini olumsuz etkiler. Mesela hiçbir futbolcuda bacak kılı göremezsin hepsi alır.

2|0
    0|0
  • Sporcudur

1|0
    0|0
  • genellkle futbolcular alıyor oda gerekli bişey zaten

2|0
    0|0
  • Kılların gelişimi engellediği söylenir..

0|0
    0|0
  • Estetik amacli.Bu kas yapmak için kıl alma konusu tamamen sehir efsanesi kılları alınca kıllar ölmüyor ki kökü yine duruyor büyürken yine protein alıyor.

0|0
    0|0
  • Bacak kas'ı diye birşey var. Çok uğraştırmasa bende alıcam. Futbol oynarken özellikle ayaklar çok ağır oluyor refleksler yavaşlıyor.

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak bacak killarimdan memnun degilim igrenc bir goruntu keske toplum olarak geri kafali olmasalarda bu kil alma olayini baska sekilde karsilayip dalga gecmeseler.. Bu arada sapina kadar erkek olarak soyluyorum ben bacak killarimdan memnun degilim bisikletciyim bacak masaji olsun guc konusu olsun görüntü olsun herseye eksi zarari var ben bir artisini gormedim

0|0
    0|0
  • Ne göğsümü ne bacaklarımı aldırmıyorum gayette memnunum. Sinan AKÇIL özentisi yumuşak davranışlar bunlar.

0|0
    0|1
  • Beden eğitimi öğretmenliğine hazırlananlar

yada

atletizme hazırlananlar ve atletizmciler alıyorlar.

0|0
    0|0
  • genelde voleybolcular ve futbolcular alıyor. goruntu ıcın baska amac yok. ama komple vucut aldıranlar varsa amac vardır onda :P

0|0
    0|0
  • Ben alıyorum böyle daha iyi :D kıllı ayı ayı dolaşcağımıza biraz medeniyete bürünün :D

0|0
    0|0
  • Kas gelişimini engellediğine dair rivayetler var..Bütün profesyonel futbolcular alıyor.Ama halı saha maçı bile yapmayan adamlar neden alır bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • erkek olduğu kesin mi?

0|0
    0|0
  • yuvarlaklık var sanırım erkek adam kıl aldırmamalı sporcular hariç

0|0
    0|0
  • sürtünmeyi azaltmak için.

0|0
    0|0
  • benim arkdsmda alıoyor rahatszlık duyan alır bunda birşey yok

0|0
    0|0
  • Bacaklarımı falan hiç almadım doguştan seksi bedenim..

0|0
    0|0
  • vücüt calısmak sadece ust kısım değil bacaklarıda calısıyorsun

0|0
    0|0
  • Futbolcudur.Biraz etkiliyor çünkü.Hızlı terliyor insan o durumda.

0|0
    0|0
  • bacakları almakmı? asla ne öyle la kız bacağı gibi erkek dediğin kıllı olacak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• kösedir adam belki ne yapsın:)

0|0
    0|0
  • belki doğal hali öyledir. var çünkü öyle olanlar

0|0
    0|0
  • Basket oynuyordur. Hem daha güzel duruyo bence. Ne öyle kıllı kıllı hiç hoş değil

0|0
    0|0
    • benım de kıl hosuma gıtmıyor zaten ama parlaklık otesı yanı bılmıyrumm garipsedimm.cwp için yıede teşkkrler

• kas yapmak için alıyolar.

0|0
    0|0
  • Belki sporcu falandır.Hemen yargılama.

İstemiyorsa rahatsızlık duyuyorsa alır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...