Squatgirl videoları ile evde spor yapıp olumlu sonuç alan var mı?

squatgirl videoları ile evde spor yapıp olumlu sonuç alan var mı? evde yapılan egzersizlerle fitnes salonunda yapılan egzersizlerle aynı olursa yani sadece orda bazı aletler hareketi yapmaya yardımcı oluyor evdede etkili sonuç alınır mı

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını

farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle

çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı

ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 -

2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar

tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru

yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey

yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben yaptım yaklaşık iki ay kadar etkili

0|1
    0|0
    • benim fazla kilom yok sadece daha toparlanmak istiyorum o kadar iki ay iyiymiş

• hım anladım canım sağol :D

• Rica ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Vallahi ben bir dunya para verdim vakit bulupta gidemiyorum evde sabah aksam biraz mekik şınav birazda ağırlık çalışıyorum gayet fit kalıyor vücut o kadar para ödemeye gerek yok ha sosyal aktivitesi çok ayrı spor salonlarının tabiki işten güçten vakit bulup gidebilirsen

0|0
    0|0
    • bende dambılda var kol ve göğüs egzersizleri spor salonlarındada aynı şekilde çalıştıran hocalar var yoğun olunca aaletsiz dambılla çeşitli pozisyonlarda çalıştırıyorlar yani evdede dört beş tane karın egzersizi setler halinde başlasam spor salonuna gitmişim gibi üç dört ayda olur mu

• İyi dengeli beslenmeli ve düzenli spor yapmalısın bir programın olmalı ben mesela hayvan gibi kas kütlesi olanlardan değilim insancıl seviyelerde kalmayı planlıyorum ona göre bir programım var çok yoğun olmayan şimdi senin için önemli olan karın kalça ve bacak kısımları olacağı için ona göre bir program uygulayıp sürekli yapman gerek evde de olur niye olmasın spor salonunun büyüsü yokya sonuçta 😉

• Ben o hareketleri yapıyodum zaten squat girl izlemeden önce fayfalı

0|0
    0|0
  • çabalarsan alabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;