SİGORTA VE STAJ SGK işlerinden anlayan arkadas var mııı?? cok aciiill nooluurr:(

prensesecee
arkadaslar stajın baslamasına 20 gün kala bankaya onaylattığım başvuru formunu tekrar okulA onaylatmam gerekiyomuş en az 20 gün kala. ki sigortamın odenmeye baslanması icin. ve 4 gün var baslamasınaa... sizce sorun cıkarmı staj yapabilirmiyim..? banka bir sorun cıkarmadı ama korkuyorum okul cıkaracak galiba
SİGORTA VE STAJ SGK işlerinden anlayan arkadas var mııı?? cok aciiill nooluurr:(