Bir Kadın Hayranlığını Hoşlandığı Erkeğe Dile Getirirken?

Biri var hoşlandığınız, insan içindekileri olduğu gibi dile getirmek istiyor.İstiyor ama tabi mümkün değil.Arada bir de olsa o duygular taşıyor ister istemez usulünce.

Merak ettiğim erkeklerin aklı başında olduğunu düşündükleri bir bayandan böylesine hoşlantı dolu cümleler duyması ne derece hoşlarına gider? Hey sennn, o kadar da abartma mı dersiniz yoksa? Henüz ortada hiç bir şey yok,sadece güzel bir arkadaşlık sınırları.Sınırı var mı bu duygu patlamasının gözünüzde?

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Acayip hoşuna gider eğer size ilgisiz değilse. Eğer sizinle farklı bir ilişki düşünmüyorsa fakat size değer veriyorsa biraz panikleyip durumu nasıl toplayacağını sizi kırmamayı nasıl başaracağını düşünüp eli ayağına dolaşır. Eğer bunu yapmıyor ve size değer vermiyorsa zaten boşverin gitsin. Eğer sizle farklı bir boyutta ilişki istemediğini söylüyorsa ve reddediyorsa herşey bitmiş değildir. Kısa bir süre sonra sizden cinsel beklentileri olarak tekrar yanaşmaya başlayacaktır ki bu da uçkurunun derdinedir. Bu durumda böyle bir macerayı istiyorsanız verin gitsin. Yok ciddi bir ilişki bekliyorsanız ilk açıldığınızdaki tavrını analiz etmek çok önemli.

0|0
    0|0
    • şöyle söyleyim, ciddi bir ilişki istiyor,amacı asla cinsellik çıkar değil, duygusal bakan biri.ne istediğini iyi bilen biri.

• En güzeli açık konuşmak. Açık ve dürüst konuşabilen bir çift güzel bir ilişki kurabilir. Olmazsa da üzülmeyin.

• çok net anladığını düşünoyurum, görüştükten sonra bir kanaate varacağım.hem o hem ben sanırım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Hayır sınırı olmaz.En iyisi ve doğrusu içinizden geldiği gibi,doğal tüm içtenliğiniz ve samimiyetinizle karşınızdaki insana anlatmaktır.İçtenlik bana göre bir ilişkide en değerli faktördür.Hoşlantı dolu cümleler duymak,içten ve samimi bir biçimdeyse herkesin hoşuna gider.

0|0
    0|0
  • buradakiler ne hoş herkes belirtsin duygularını falan demiş ama işin aslı insanlar elde edemediklerini isterler, cepte olduğunu bildiklerini değil. sen yapacağını yapmışsın, biraz geri çekilme zamanı bence

0|0
    0|0
  • aslında bazen kadınlarda senin dediğin gibi davranıldığı zaman itici bulabiliyolar.ama insan duygularına hakim olamıyo işte.bence herşeye rağmen açık sözlü olmakta yarar var.zaten karşı tarafta senden hoşlanıyosa üslubun umrunda olmaz bence.seviyorum ya da hoşlanıyorumu duymak yeterlidir diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • duvara toslamamak için susmak en güzeli sanırım.

• şahsen benim çok hoşuma giderdi cesareti.

• Hoşuma giderdi, dediğin gibi, ''duygu patlaması'' ve patlamaların sınırı olmaz.

0|0
    0|0
    • arkadaşım dediğin kız sana bu şekilde davranıcak?

• Davransın, ne güzel işte, ne var ki bunda, arkadaşlık aşka dönüşmüş demek ki, daha ne isterim.

• bence bir kadın hayranlığını belli etmemeli.kadın dediğin biraz asil olmalı.koşturmalı peşinden..zaten duygularını belli ettimi o erkeğin gözünde basit kolay bir av olarak görülebilir..ben şahsen öyle düşünürüm.

0|0
    0|0
  • şahsen benim çok hoşuma giderdi =) yani aklı başında biri diye düşünüyorum madem , öyle bir insana böyle duygu patlaması yaşatabilmek. çok güzel değil mi ? =) hem gururum okşanırdı , hem öz güvenim artardı , hem çok hoşuma giderdi.

0|0
    0|0
    • herkes de aynı etkiyi yaratır mı o da var:/ kendimi salak gibi hissediyorum.

• aşk uğramaz bu baharda banaaa:))) bari şuan yaşadıklarımın azcık da olsa tadını çıkarayım..bayılıyorum şu ketum,odun gibi olan insanlara.

• =) ben de öyleyimdir mesela. bir şeye kızsam , alınsam ya da kırılsam falan bir ömür anlatmam susarım =) ama seviyosam , değer veriyosam ya da sadece hoşlanıyosam bile içimde tutamam :D sevgi patlaması yaşarım ben de senin gibi :D ve açıkçası hiç bir erkeğin de beğenisini içinde tutacağını düşünmüyorum. içinde bir kadına karşı ilgi besleyen bir erkek , iki eli kanda olsa yine söyler :D

• ben once helal olsun derım cesaretıne. Hıc de kotu dusunmem dedıgın gıbı terslemem

0|0
    0|0
    • bu benimki çok tehlikeli bir hal.akıntıya karşı yüzmek gibi.genel erkek yargıları vardır, onun dışına çıkmak cesaret mi, evet deli cesareti bir nevi.

• neden

• acılamıorsan eger senden bellı et topu ona at bakalım ne tepkı werecek

• iistediği gibi belirtsin sınır yok..

0|0
    0|0
  • kaç yaşında bu cocuk

0|0
    0|0
    • yaşıtım otuzlarda.

• BENCE ÖNCE ARKADAŞ OL SONRA KANKA en sonunda hoşlandığını söyle bence en doğrusu bu yoksa seni red edebilir

• olmazmı

• bence önce arkadaşlık kur sonra takıl derim hemen dersen kendini beğenmişe döner

0|0
    0|0
  • Eğer hoşlanıyorsam herşey harika olur benim yapamadigimi sen yapmış olursun ama eğer hoşlanmıyorsam sevdiğim biri de yoksa arkadaş kalsak daha iyi ama eğer sevdiğim biri varsa arkadaş kalmamız artık mümkün değil kusura bakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana meyli olup olmadığına göre değişir.

Kimi erkek var gider söylersin "kaşara bak ayağıyla geldi" der.

Kimi erkek var gider söylersin "sevdiğini söyleyecek kadar cesaretli, bu insanla ömür geçer" der.

Tamamen adamın karakterine bağlı yani.

2|0
    0|0
  • Olduğu gibisine gerek yok minimalize et.İlk günden havalandırmanın alemi yok.

1|0
    0|0
    • havalanacak bir insan değil zaten, aklı başında.ondan çok etkileniyor ya insan.

Yükleniyor... ;