Kayınvalidem çok patavatsız, ona karşı tavrım nasıl olmalı ?

Yakın zamanda düğünüm var ve kayınvalidemin bugün söylediği laf beni çok sinir etti, patavatsızlığın bu kadarına da pes! dedim... Evim hazırlanıyor ve bu süreçte perdelerimizde dikildi bende yatak odasının perdelerini diktirdim... Bu geldi ve diktirdiğim perdeyi gördü, bana demez mi diğer odaya bizim diktirdiğimiz perde daha güzel diye (yatak odası ve mutfağın perdesi bana diğer odalar erkek tarafına ait) Şimdi böyle laf söylenir mi ? siz söyleyin Allah aşına... O kadar sinir oldum ki, o an yüzünü görmek istemedim...

Güncellemeler:
Ve diktirdiğim perde en son kalite, onların 3 odaya verdiği parayı ben tek odaya verdim o derece kendisi de biliyor.

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• öyle kadınları bende sevmiyorum. olu olmadık yerde laf konuuşyolar. birde iyi bir b** yaptıklarını sanıyolar...

0|0
    0|0
    • benim annemin de gelini var yengeme hiç böyle laf dememiştir... O nedenle böyle şeyleri yadırgıyorum..

• valla benim abim şu anda nişanlı. bir kayınvalidesi var. onnu yüzünden evlenmekten tiksindim...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• durumu tam bilmiyorum ancak niyeti kötü olmayabilir. sonuçta kötü bir şey istemez çocuğu için. evlendikten sonra önemli böyle şeyler...

0|0
    0|0
    • aslında kayınvalidem öyle evime karışacak bir kadın değil, kendi halinde evinden mecbur kalmadıkça çıkmayan biri o nedenle bana bir zararı dokunacağını sanmıyorum, arada bir can sıkıcı oluyor, o an onu görmek istemiyorum.

• olur öyle şeyler. çoğu şeyi tolere etmek lazım, zamanla oturur düzen.

• Bence bu tür şeylerde küçük olan alttan almalı yani sen anne sonuçta aynı durumu annen de yapmış olabilceğini düşün gelin bir terbiyesizlik yapsa hoşuna gider mi?

Küçük olarak büyüklük yapma zamanları.

0|0
    0|0
  • bismillah, işin var senin hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • arkadaşım ALLAH yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • teflon tavayla kafasına vurda yapışmasın

0|0
    0|0
  • kadının oğlunu elinden alıyorsun bizahmet o kadar kaprisi de olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aklı başında hanım bir kadın olsa öyle bir söz söylemez öyle akılsız bir insan içinde kendini üzmeye değmez boşver ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
    • ona diyorum ki anne davetiyeler çok güzel olmuş onun bana verdiği cevap ''güzel olsa ne olur, millet yırtıp çöpe atıyor'' İnsan der ki kızımm güzel olmuş hayırlı olsun, dimii...

• tabiki belkide kıskanıyodur zamanla durululabilir

• Abartma canım ya kadın ne demiş ki annedir hem o, ne dese yakışır ne demek patavatsız biz idare edicez onları...İlerde kocana da bunları söyleyip aranıza soğukluk sokma bence.

0|0
    0|0
    • resmen benim para döküp diktirdiğim perdeyi kendi diktirdiği ile kıyasladı, bana göre ayıp etti, kayınvalidem genel anlamda patavatsız ama kötü niyetli olmadığını bende biliyorum.

• Tamam da canım, kadınlar politikacıdır biraz :)

• Kaynana işte. Yapacak illa görevini. Nasıl bir görevse bu artık.

0|0
    0|0
  • senin ki benim kayınvalidenin yanında melek üstü bir şey. O laf bizimki için ''güzel'' anlamındadır düşünün. Besmele bile değil dedikleri yanında:(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;