Her istediğini elde eden insanlara soruyorum

Gizli Üye
bunu nasıl başarıyorsunuz mesela ben çok istediğim bir şeyi elde edemiyorum benim yarısı ugraşmayan yaptıgı işe deger vermeyen nasıl elde ediyor anlamıyorumnasıl tuttugunu kopartıyor bu nasıl oluyor sadece bunu merak ediyorumetrafındakinin ilgisini mi çekiyor bunu elde ediyor yoksa konuşma bcerisi mi yoksa şeytan tüyü bilmiyorum

ben işimde günlerce ugraşırım ya elde edemem begendiremem ya da az bir şey olmuş zoraki begenir etrafımdaki başkası 10 dakka aynı işle ugraşır konuşur adamı yola getirir bu nasıl

bende öyle olamazmıyım o türden insan olmayı çok isterdim
Her istediğini elde eden insanlara soruyorum