Kızlar Sakalsız, temiz yüzlü,beyaz tenli bir erkek gördüğünüz zaman???

Kızlar sorumdaki gibi bir erkek gördüğünüz zaman böyle bir erkek size çocuksumu gelir? hemen notunu verirmisiniz yoksa diğer erkeklerden farkı yoktur diyemi düşünürsünüz

Güncellemeler:
teşekkürler cevaplarınız için arkadaşlar biraz geç oldu ama genelde hatunlarımız sakallı erkek seviyorlar ama bende sakalsızım sanki sakal istemiyormuşum gibi tepki almayı sevmediğim için sordum gizliliğide kaldırıyorum şöyle bir döndüm baktım niye gizliye alıpta böyle saçma bir şey yapmışım diyee kaldırmak en iyisi ..

sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericeğim :)))

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

• hayır. çünkü benim ülkemdeki erkekler beyaz tenli ve sakalsızdır. ama erkek gibi görünürler. :)

1|1
    1|0
    • nasıl yanii nerde yaşıyorsun sen ?

• bende beyaz tenlıyım beyaz tenklı ınsanlar bıraz daha uysal oluyor derler

• :D olabilir.bilmiyorum :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• -sofor bey arabayi durdurur musunuz?

-neden?

-kusucam

:(((

0|2
    1|1
  • ne güzel temiz temiz

0|1
    0|0
  • kirli sakal daha hoşuma gider ama bazı insanlara temiz yüzlülükte gidiyo lakin tercihim ilk şıktan yana

0|1
    0|0
    • kirli sakal diyorsun yanii peki böyle bir hakkında düşüncelerin nasıl olur çocuksu gelirmi sana ?

• sakallarını kesince gençleştiğini söylediğim arkadaşlarım ar doğrudur ama diyorum ya kişiden kişiye değişebişlir

• güzel bence..sorun yok,ön yargılı davranmak çok saçma

0|1
    0|0
  • sakali beyaz tenli erkegi tercih ederim tabi yakisiyorsa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;