Çok zayıfım kendime göre kıyafet bile bulamıyorum:(

kilo almayı çok istiyorum ama bir türlü alamadım işte.kendimi bildim bileli çok zayıfım.alışverişe,okula çarşıya pazara gitmek benim için bir işkence.çünkü dışarı çıkınca kendimi hiç iyi hissetmiyorum.psikolojim bozuldu.bu sorunuma nasıl bir çözüm bulabilirim

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• Kafana çok takma. Bende önceleri çok zayıftım hatta 5 ay öncesine kadar ama şimdi hafif göbek çıktı. Önce kendine bir düzen kur ve yediğin yemekleri Kalori hesebı ile ye. Mesela sana şöyle bir örnek vereyim.

Sabah kalktığımda 1 - 2 saat bekler sonra yemek yerim. Sonra birkaç atıştırma daha yaparım küçük küçük. Akşam yeniden yerim ve yatarım.

Yada çok fazla Mastürbasyon yapma. Mesela önceleri günde 2 defa yapardım. Şimdi 3 - 4 en az 2 günde bir yaparım. Yada zamanın geldiğini hissettiğimde.

Çok şekerli yiyecek ye. Çikolata ye ve Kola iç. Ben Diş ve diğer organlarıma değer verdiğim için genelde Kola falan içmem ama madem çok sıkıntılısın bir dene. Ayrıca Psikolojini bozmana gerek yok. Çok insan böyle. Hee en son olmadı bir Psikoloğa danış ve Doktora ayrı yeten görün.

1|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• boy kilo kaç?

0|0
    0|0
  • Uzun uzun şeyler yazıcak değilim.Kilo almak istiyorsan yapacağın 2 şey var.Spor yapıcaksın ve canın ne istiyosa yiceksin bol bol.

0|0
    0|0
  • Çocuk reyonundan giyin ;) :))

0|0
    0|0
  • Sen kızların nefret ettiği tiplerdensin sanırım yiyorum ama kilo alamıyorum felan :D

0|0
    0|0
  • düzenlik yemek ye. abur cubur yemeyi bırak. birde spora başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kilo aldırma merkezlerini deniyebilirsin

0|0
    0|0
  • kaç kilosun ? 45 ve ötesi?

0|0
    0|0
    • 45 ve ötesi..41.ben aslında yokum:(

• 168 boyum var.anlıycağın arada uçurum...hırs yaptım bakalım bu aralar biraz dikkat ediym olmazsa spora gitmyi düşünüyorum artık

• hmm o zaman evet baya zayıfsın sende dediğimi yap bi yandan da spora git cok yemen lazım senin çok

• markalarda 32 bedene kadr bulunuyor yani kıyftte artk trkiyede de 34 bednleri satlyor.beden ne senin ki

0|0
    0|0
    • yani onları bile dlduramıyosun ki yok bacaklar çöp gibi çıkıyo yok kalça kısmı oturmuyo.hepsi çok çirkin oluyo:(

• benimde bacaklr öyle ama çöp denilmz onlara tatlım:Dbir tandk iyi terzi bul aldgm herşeyi ona veriyorm adam öğrenmş artık ölçü almadn yapyr çuuuk oturuyor:Dbizim vuct erkek tipinden gögs kalça olmaz belden alırız kiloyu sadece bence alma kilo

• 34 bedensindir en fazla, artık eskisi gibi değil nasıl bulamıyorsun anlamadım yeminnen.

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız :(

0|0
    0|0
  • oha yiyosun ama kilo alamıyosun o.O Eee sorun ne iyi ya işte :D

0|0
    0|0
    • aslınada çok iyi bişey değil o bi yerden sonra sorun yaratmaya başlıyor. Bende de vardı o sorun zamanla kilo almaya başladım. şimdi çok abartmıyorum sabit bi kiloda kaldım :D

• kızz yiyip alamadığımı nerden çıkardın:)sadece alamıyorum yemekle aram yoktur:/

Yükleniyor... ;