İtiraf Sayfaları Hakkında Ne düşünüyosunuz ? Samimi buluyor musunuz ?

Gizli Üye
Sayfaya mesaj olarak itiraf ve nickinizi yazıyormuşsunuz .. profilinizi yayınlamadan itirafınızı sayfada yayınlıyorlar.. mesela bu sayfa ;

link

Arkadaşım dün bu sayfayı acıp benide yöneticisi yapmış.. ısrar etti paylaşta paylaş diye..

Siz böyle sitelere itirafta bulunuyor musunuz ? peki itirafta bulunurken dürüstmüsünüz ? :)
Güncellemeler
+1 yıl
Reklam amaçlı değil.. bir çok itiraf sayfası var. üni.lerin yada semtlere özel falan.. örnek olarak bu siteyi gösterdim neyi kastettiğim anlaşılsın diye.. adam akıllı yorum yapın 3-5 kısının begenmesı benim yararıma değil sonucta site benim değil ;)
İtiraf Sayfaları Hakkında Ne düşünüyosunuz ? Samimi buluyor musunuz ?