2 haftadır diyetteyim ama bugün fazla kaçırdım çok fena vicdan azabı cekiyorum bir daha kaçamak günü falan yok :(?

Gizli Üye
fitness de var ama hafta içleri 5 gün gidiyorum napiyim çok fena vicdan yaptım ya sanki bütün o kilolari geri almış gibi hissediyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Sabahtan beri yediklerim simit ayran 3 tane çiğ köfte dürüm ya çok pismanim bir de 3 4 bardak ayran
2 haftadır diyetteyim ama bugün fazla kaçırdım çok fena vicdan azabı cekiyorum bir daha kaçamak günü falan yok :(?