Hiçbir ortak noktamız yok. Siz ne yapardınız?

bi kızla tanıştım. ama kız çok sığ yani ne entelektüel bir birikimi var ne bir ilgi alanı. kısacası hiçbir ortak noktamız yok ama kız çok güzel, siz karşınıza böyle biri çıksaydı ne yapardınız? kızlar sizde karşınıza bu özelliklerde bir erkek çıksa ne yapardınız ?

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• kişiliği oturmuşsa, kalbi iyiyse, dürüst sadık biriyse bence diğerleri ikinci planda kalıyor.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Canim sadece güzel olmak ya da yakisikli olmak yetmiyor iste. Ortak öz. vs bunlar önemli- Güzel oldugu icin baslarsin iliskiye ama sürdüremezsin cünkü en gec 1 hafta sonra konusacak konunuz kalmayacak.

Yani nasil desem ...vazo gibi hani, disi güzel ici bos... öyle olduktan sonra ister dünya güzeli olsun, ister kivanc olsun bu iliski sürmez..

0|0
    0|0
  • Seviyorsam eğer o yakışıklıyı, onda belli bir birikim olmasa da en azından ben tanıştırırım onu bir şeylerle... Mesela ilgisini çekebileceğini düşümdüğüm DVD'leri alırım, beraber izleriz, hoşuna giderse bu böyle sürer ve filmler hakkında bilgi sahibi olur, üzerine sohbet ederiz vs. Bu illa film olmak zorunda değil, pek çok şey olabilir, yeter ki hoşuna gitsin onun...

Eğer sevmiyorsam ilgilenmem.

0|0
    0|0
  • Sadece görünüşü için kafama uymayan biriyle olmazdım. Önce çaktırmadan ölçerdim, ortak nokta bulabilirmiyim, sohpetinden hoşlanıyormuyum, ona katabileceğim birşeyler varmı, yada onun bana katabileceği şeyler. Kısaca onunla mutlu olabiliyormuyum hayır hiçbiri yoksa sadece yakışıklı diye görüşmeye devam etmezdim.

0|0
    0|0
  • yeni şeyler sunmaya çalışırım..kendi zevklerimi onunla paylaşıp onun da yeni ilgi alanları bulmasına yardımcı olurum...

0|0
    0|0
  • Ya sadece güzellik yetmez ortak noktanız yoksa buluştuğunuz da ne konuşacaksınız , anca birbirinize bakarsınız ki bu da zaten bi süre sonra boğar ikinizi de , şu güzelliğe takılıp kalmayın ya artık :S

0|0
    0|0
  • Sen seviyormusun peki?bana kalsa sen sadece güzelliği düşünüyorsun e peki madem neden ortak alan arıyorsun ozaman ben senden bunu anladım

0|0
    0|0
  • sabrederdim zamanla olur

0|0
    0|0
  • bir süre deneyin bakalım

0|0
    0|0
  • sabredip onu kendime ayarlardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel bir çiçekten ne farkı var. Ancak ona bakabilir ve koklayabilirsin ama konuşamazsın, konuşsan da o sana cevap veremeyecek.

0|0
    0|0
  • Arkana bakmadan kaç.

1|0
    0|0
  • Onu bazı konularda yetiştirip tesfik etsen Olmuyormu ?

Bence bi dene ve sonucundaki keyfi yasa ;)

0|0
    0|0
    • :D a ha kendin yetiştir diyorsun, iyi fikir aslında

• Aynen öyle Kardes.

Sora ona şarkı armağan et ellerimle buyuttugum dolarların diriltiyim...:))

• zaman değerlidir

0|0
    0|0
  • Kız senden hoşlandın mı peki önemli olan o

0|0
    0|0
    • evet

• O zaman dert etme ve daha heyecanlı ve farklı bir ilişkiniz olur ilgi alanlarınız farklı bıgüne kadar yapmadığınız bir çok şeyi yaparsınız haberinin olmadığı şeyleri öğrenirsin

Yükleniyor... ;