Erkek arkadaşım çok sessiz...

Baştan beri sessiz biliyorum fakat neredeyse her dediğimi onaylıyor..Bazen bu durum korkutuyor beni ama genel olarak bir sıkıntı duymuyorum.Yakın zamanda iş çevresi değişti,bulunduğum yere geldi.Zamanla daha girişken olabilir mi? Bir yere gittiğimizde genelde garsonlarla vs. ile ben muhatap oluyorum,ondan daha girişkenim..Zamanla bu durum onun canını sıkar mı? İlişki de kadının bu şekilde baskın olması sorun mudur?

Güncellemeler:
benimadimkerim kuş beyinlisi için şikayette bulunur musunuz?
rumuzların yanındaki şikayet butonları neden bir işe yaramıyor acaba?

0|0
214

En İyi Kız Görüşü

• bence senn gibi kendine güvenen birinin onunla sevgili olması onun için avantaj

1|0
    0|0
    • onun için belki ama ya ben? ben baskın karakterim..beni nasıl etkiler bilemiyorum..

• teşekkür ederim:) farklı bir açıdan bakmamı sağladığın için..

• rica edrim canım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen onun yanındayken konuşma garson vs vs o halletsin böylelikle alışır sen her lafa atlarsan o susacaktır

Ve ayrıca siz tencere kapak olmuşsunuz ikinizde konuşsanız uyumsuzluk olur böyle iyi

1|0
    0|0
    • ama garson geldiğinde o çekimser kalıyor:( ona mı bırakayım yani kontrolü

• Evet bırakmalısın senden ses çıkmayınca o girer devreye hatta garson geldiğinde sen çantanla uğraş bişeyler ararmış gibi yap)

• :))

• Bazı insanların yapısıdır bu, durgun sessiz içine kapanık ve sıkılgandır. Ama bazılarıda sinsidir içinden pazarlıklıdır, eğer böyle biri değilse onu öyle kabul etmelisin bence..

1|0
    0|0
    • hiç sinsiliğini görmedim açıkçası şimdiye kadar..sadece fazla içe dönük bense tam tersiyim..

• sıkıntı yapma çok ve boş konuşmaktan korkuyor olamaktansa az ve öz konuşuyor olaiblir bu konuyu konuşsanız iyi olur

1|0
    0|0
    • az konuşuyorsun dediğim de hayır diyor :(( nasıl bir çözüm bulmam gerektiğini bilmiyorum açıkçası..

• konuşcak bişey bulamamak çok doğal aktiviteler yapsanız birlikte spor ya da oyun oynamak v.s.

• insan bazen bir şey yaşayınca sadece kendi yaşıyormuş gibi algılıyor..spor için çalışma şartlarımız müsait değil ama farklı bir şey bulurum,sağol..

• Eskiden ciddi sorun olurdu artık sorun olmaz.

1|0
    0|1
  • Güzelim bu oğlan seni çok ama çok seviyor.Emin ol otorite daima sende olacak ve o asla rahatsız olmayacak.tabii sevgisi bitene dek

1|0
    0|1
    • evet öyle diyor zamanla daha çok emin olucam sanırım.

• Yani sen sadece sık sık onunda fikrini sor bu önemli önemli olduğunu hissettirir.Çünkü o seni kendinden üstün olarak görüyor..

• sessiz olsun seni aldatmaz en azından

1|0
    0|0
    • nasıl bir bağ kurmam lazım?

• aynen öyle yapmalısın :)

• benimadimkerim kullanıcısını şikayet ettim en kısa sürede üyeliği kesin silinir çok büyük bir laf etmiş affedilmez

• seni çok seviyor emin ol

1|0
    0|0
  • sana yaban gibi bi karater lazım

0|0
    1|1
  • La kerim ne öküzsün sen böyle

0|0
    0|1
  • Kimisi de çok konuşmasında şikayetçi olur.Nesini dert ediyrosun bunu sıkıntı yapma.

0|0
    0|0
  • dediğin zat küfür mü etti

1|0
    0|0
  • aynı durum bende de var :DDDDDDDDD

1|0
    0|1
    • nasıl var?

• Allah daim etsin sevginizi:))

• sizinkinide

• artık bu kadın milleti nasıl erkek istediğine karar versin konuşsa çeşit konuşmasa çeşit

0|0
    0|0
    • patavatsızlık ve konuşmak arasında farklar var ama..

• evet

• sessiz biri iyidir onu bırakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni baskasina kaptirsa heberi olmaz)))))))))

0|0
    0|0
    • o zaman benim çok adi olmam lazım..

• oyle saf oyretmissin iste)) yanlis anlama/ biliyorumki sen de rahatsiz oluyosun boyle davranisa

Yükleniyor... ;