Erkek arkadaşım çok sessiz?

Gizli Üye
Merhaba.1.5 yıllık ilişkim var. Erkek arkadaşım Çok sessiz. Kapalı kutu gibi. Ailesinden kimse ile tanıştırmadı. O benim Annemle Abimle 5 sene görmediğim babamla bile tanıştı. Ama bana özel hayatından hiç bahsetmiyor. Kalabalık içine çıkmayı el ele tutuşmayı sevmiyor. Çok yalan söylüyor öz abim dediği adam abisi bile değilmiş bunu Başkasından öğrendim. Söylediklerinin 2 si yalan biri şüpheli. Arkadaşları ile sürekli gay muhabbeti yapıyor telefonunda bi travestinin numarası vardı.1.5 senedir beraberiz aynı evde yaşadık Ama kendi anlattıklarından başka hayatı ile ilgili hiçbirşey bilmiyorum. Nasıl bir süpriz ile karşılaşacağımı merak ediyorum. Bi kez onun telefonunu alıp fotoğrafımızı paylaştım o uyurken baya erken saatlerdi. Arkadaşı arayıp Bi paylaştığın şeye bak dedi. Sanki birşey gizliyormuş gibi. Beraber hiç fotoğraf paylaşmadık.
Güncellemeler:
4 gü
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle kendisinin nasıl bir pislik olduğunu az çok anladım ama. Dün benim boğazımı sıktı polis felan çağırdım.1 sene boyunca asla böyle bir davranışını görmemiştim. Geç oldu ama Yinede anladım. Hepinize teşekkür ediyorum.
4 gü
Öncelikle Karıncayı bile incitmeyen bir insandı. Bütün hayvanlara değer verirdi çok vijdanlıydı. Belkide ben öyle sandım. Ama Ailesine saygılı olan bir erkeğin sevdiği kadına da iyi davranır düşüncesi vardı. Ama tamamen yanılmışım. Belkide hiç sevmedi. Hayal kırıklılığı..
Erkek arkadaşım çok sessiz?
9
3
Görüşünü yaz