Neden ailesinin yanında konuşmuyor benle?

Gizli Üye
sevgilimle 6 aylık bi birlikteliğimiz var o hala akrabalarının arkadaşlarının ve ailesinin ablalarının dahi yanında benle telde konuşamıyor yeğenlerinin yanında bile konuşamıyo :( neymiş sevgilisiyle başkalarının yanında konuşamazmış saygı duy bu benim huyum değiştiremezsin diyo :( neden yapıyor bunu anlam veremiyorum sizce ne yapmalıyım sizlerden böle huyları olan var mı...yardımcı olun lütfen ne yapmalıyım bu huyundan vazgeçirmek için :(
Güncellemeler
+1 yıl
bu arada ablası ve kuzeni dısınka kimse bilmiyor ilişkimizi zamanla söyleyecekmiş..bazı taşlar oturduktan sonra diger aile fertlerine söyleyecekmiş bu nedir sizce :(
Neden ailesinin yanında konuşmuyor benle?