Bir insanı ya seversin ya da sevmezsin bir insanla ya çıkarsın ya da ayrılırsın ara vermek de ne demek?

Bir insanı ya seversin yada sevmezsin bi insanla ya çıkarsın yada ayrılırsın ara vermek de nedemek .? ara vermek mantıklı bşymi? ya ayrılırsın yada seviyorsan ara vermez onunla göğüs geresin zorluklara çıkarsın benim mantığım bu sizce ?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• olaya futbol mantığı ile bakıcam.senin çakacağın şekilde düz mantık yapıcam.ara vermek demek dinlenmek olayın devamı için yeni düşünceler türetmek demektir.böylelikle ikinci yarıya daha kararlı ve daha doğru adımlarla başlarsın.ama bir de olayın şu gerçekliği var:ya taktikler tutmazsa,yaolmazsa?işte o zaman hezimet olur ve bu sefer uzatmalardan medet ummaya başlarsın ki netice değişmez,ilişki için son düdük çalınır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• ara vermek bazen iyi bazende kötüdür

ara verirsin ayrı kaldığın süre içerisinde onu ne kadar çok sevdiğini yada hiç birşey fark etmediğini anlarsın hayatında bir boşluk olmadığını anladığın an zaten o iş bitmiştir.

yok eğer ayrı kaldığın süre içinde senin için bir boşluk oluşmuş o senindir :))

0|0
    0|0
  • ayrılmak gibi bişey bu, insan ailesiyle ömür geçiriyor, anneciğim ben seninle olan ilişkime ara vermek istiyorum diye brşey ben hiç duymadım. eğer sevgi varsa, ara verilmez, yol verilir, güle güle denir

0|0
    0|0
  • ara vermek ayrılmak istemektir zaten ... bi insan ara verelim dıosa o ilişki bitmiştir yol verceksin böle insanlara hayatını meşgul etmıckler..

0|0
    0|0
  • ara verelim ayrılalım demek diye bılıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Ara vermek mantıksız saçma birşey.Oyun mu bu ?

0|0
    0|0
  • ayrılsam mı diye düşünme sürecidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bencede haklısın .. birde erkeklere düz mantık,pratik,ne bileyim kadınlar kadar anlaşılmaz değillerdir derler al işte:) sen net ifade etmişsin,birşey varsa vardır yok ise yoktur:)) .. kıvırıyor işte.. asenadan daha iyi hemde ... adı koyulur ise iş ciddiye gidecek korkusu sarmış bence:)

0|0
    0|0
  • ara vermek demek, başkasını bulamazsam sen yedekte kal demektir.

0|0
    0|0
  • Adını Nataşa koydum...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;