Sedef hastası olan bir bayanla evlenir miydiniz ?

Arkadaşlar bir bayanla tanıştınız hoşlandınız iyi niyetli biri olduğunu düşünüyorsunuz fakat vücudunda sedefler olduuğunu gördünüz .onunla evlenir miydiniz gerçekçi cevaplar yazın ?

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyorum sedef nekadar kötü bir hastalık ALLAH acil şifalar versin kardeşim.Karakterine aşıksam evlenirim ama hemen bir takım bitkisel tedavileri var onlarıda yaptırmaya başlardım her türlü yanında ona destek olurdum hatta normal bir kıza göstereceğim ilginin 2-3 katını gösterirdim.Çünkü o tarz insanlrın daha çok ilgiye ihtiyacı olduğunu biliyorum.Her türlü yanında olurudum ben gerek maddi gerek manevi bütün imkanlarımı sonuna kadar kullanırıdm.Yurtdışına falanda giderdik tedavi için.Beraber yenmeye çalışırıdık.Evet kansere çağre buldular daha buna yüzde yüz çözüm bulamadılar ama tıp ilerliyor mutlaka bulunacaktır.Ha bu arada evet sedef hastası bir kıza aşık olmuştum ama sadece eklem bölgelerinde az vardı onda.İleri vaka değildi.Kendiliğinden geçmiş şimdi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunlar gelip gecici seyler ben cok fazla ilgilenmem bu tur seylerden ama illaki aklna takliyosa cozumu var zaten ilaclarla tedaviyle zamanla iyilesir sen hic kafana takma bunları bacım dua et Sukur et elin ayagn tutuyor bide sakat oldugunu dusun ?

1|0
    0|0
  • Seviosam evlenirim tabikide onu bırakmam için böle saçma bi sebepten daha fazlası gerekir ..

1|0
    0|0
  • cidden çok zor bir soru benim için .. gerçekten seviyorsam evlenirim buyuk ihtimalle

1|0
    0|0
  • seviyosam muhtemelen sevdikten sonra öğrenmişimdir sedef hastası olduğunu..

o yüzden Sedef medef farketmez ewlenirdim diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • Onun hastalığı olduğunu farkettikten sonra terk etmenin açıcağı yarayı kimse kapayamaz ve kadın hayata küser.Evlenirim tabikide neredeyse kansere bile çözüm buldurular sedef hastalığınında çözümü vardır elbet dert veren ALLAH dermanda verir..

1|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın sonrası tedavi çözümlerine bakılırdı.

1|0
    0|0
  • Bende geçen biriyle görücü usulü evlenmek istedim kız ellerimi görmüş hayr demiş :D çokta tın yani :D sedefli birini bulurum bende hıh :D 23 yaşndaym mavi gözlü kumral sedfli :D eller ayaklar ve belde var aşırı degil ama :D

1|0
    0|0
  • Kızlar penisi olmayan adamla evleniyor biz sedef hastası olan kadınla evlenmişiz çok mu?

Tabiki evlenirim.Hemde ömrümü sonuna kadar onunla geçiririm.

1|0
    0|0
  • Evlenirim.Al sana gerçekçi cevap.

1|0
    0|0
  • boyle saçma seyleri sorun etmeyin arkadaşlar bedenle yapabileceginiz en buyuk olay seks ruhuyla neler yapabileceginiz onemli

0|0
    0|0
  • Seviyorsam evlenirim, Aşk; gözle görenin değil, gönülden görenin işidir, eğer böyle bi derdin varsa, dert etme güzel kardeşim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aynı soruyu bir erkekle evlenir misin olarak düşünüp cevaplıyorum.hayır evlenmem.

0|0
    2|1
    • pekı sen oyle bır hastalıga yakalansan senle kımse evlenmek ıstemese ya da sevgılın senı bıraksa onu suclar mısın gercekcı cevap verır mısın ?

• suçlamam.gerçekçi cevaplar veriyorum,benim fikrim bu milyon tanede eksi verseler fikrim bu.bu hastalığı olan birisi ile evlenmem,kendim hasta olduğumda da kimseyle evlenmem.

• Evlenirdim, bir erkekle. ne olmuş yani.

1|0
    1|0
  • Tedavisi var onun

0|0
    1|1
  • Kimin ne olacağı belli değil tabi ki de aşıksam evlenirim yanında olurum ki sevgilim de sedef hastası ve bu bana hiç batmadı illa ki bir çözümü bulunacak allah büyük onu da canimdan çok seviyorum. bir arkadas evlenmem demiş ya o hiç aşkı tatmamış belli ayrıca bende engelliyim...

0|0
    0|0
  • hiç sedef hastası gördünüz mü ya da sedef yarası gördünüz mü? bence önce böyle sormalısın.

0|0
    0|0
    • cevaplayanlar heralde gormus kısılerdır yoksa ne anlamı var gormedın bısı ıcın yorum yapmanın

• sedef hastalığının ne olduğunu biliyoruz herhalde

Deri hastalığı..

Yükleniyor... ;