Birini gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlarsın?

Gizli Üye
kafam çok karışık, hoşlandığım biri var ama gerçekten hoşlanıyor muyum bilmiyorum. onu düşünüyorum yanımda olmasını istiyorum. başka biriyle yan yana olunca kıskanıyorum. ama harekete geçmiyorum. şimdi bununla çıksam nolcak diyorum. ama yinede aynı duyguları beslemeye devam ediyorum. sanki onunla yan yana olmayı başkaları varken istemiyorum yani onunla olmaktan utanıyorum ama geceleri onu düşünüyorum hayaller kuruyorum ama ondan utanıyorum. BEN HOŞLANIYORMUYUM?
Güncellemeler
+1 yıl
kız bana güzel geliyor ama en yakın arkadaşlarıma açınca konuyu o kızın neseine bakıyosun diyolar. belki bundan dolayı utanıyorum. Hoşlandığımı söylemedim geçende buluşalım mı dedim. gittiğim yerden bi döniyim bakarız dedi.
Güncellemeler
+1 yıl
mesajlarıma cevap yazmıyor 2 gündür
Birini gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlarsın?